Dior Vanilla Diorama
View listing29 min ago
5% above market · 7 comps
$4.10/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$281median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Dior Vanilla Diorama over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Dior Vanilla Diorama
View listing29 min ago
5% above market · 7 comps
$4.10/ml
Shipping not stated
Dior Vanilla Diorama
View listing10 hours ago
17% under market · 7 comps
$3.40/ml
Shipping not stated
Dior Vanilla Diorama
View listing1 day ago
5% under market · 2 comps
$4.90/ml
Plus $7.50 shipping
Dior Vanilla Diorama
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$2.52/ml
Shipping included
Dior Vanilla Diorama
View listing2 days ago
10% above market · 1 comp
$2.36/ml
Shipping included
Dior Vanilla Diorama
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$3.05/ml
Plus $7.00 shipping
Dior Vanilla Diorama
View listing2 days ago
Near market · 7 comps
$3.90/ml
Shipping not stated
Dior Vanilla Diorama
View listing2 days ago
26% above market · 7 comps
$4.90/ml
Shipping not stated
Dior Vanilla Diorama
View listing2 days ago
9% under market · 7 comps
$3.75/ml
Shipping not stated
Dior Vanilla Diorama
View listing2 days ago
10% above market · 2 comps
$5.40/ml
Plus $7.00 shipping
Dior Vanilla Diorama
View listing3 days ago
5% above market · 7 comps
$4.10/ml
Shipping not stated
Dior Vanilla Diorama
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$2.70/ml
Plus $6.00 shipping
Dior Vanilla Diorama
View listing5 days ago
14% under market · 7 comps
$3.40/ml
Shipping not stated
Dior Vanilla Diorama
View listing5 days ago
26% above market · 7 comps
$4.90/ml
Shipping not stated
Dior Vanilla Diorama
View listing5 days ago
5% under market · 2 comps
$4.90/ml
Plus $7.50 shipping
Dior Vanilla Diorama
View listing5 days ago
9% under market · 1 comp
$2.14/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Dior Vanilla Diorama | u/jlpazz | 10 ml | decant | $41.00 $4.10/ml Shipping not stated | 5% above market · 7 comps | 29 min ago |
Dior Vanilla Diorama | u/Material-Rain-2268 | 10 ml | decant | $34.00 $3.40/ml Shipping not stated | 17% under market · 7 comps | 10 hours ago |
Dior Vanilla Diorama | u/youme211 | 5 ml | decant | $24.50 $4.90/ml Plus $7.50 shipping | 5% under market · 2 comps | 1 day ago |
Dior Vanilla Diorama | u/SovietStrength | 125 ml | partial bottle used | $290.00 $2.52/ml Shipping included | Not enough comps yet | 1 day ago |
Dior Vanilla Diorama | u/sarbin0w2 | 125 ml | full bottle | $295.00 $2.36/ml Shipping included | 10% above market · 1 comp | 2 days ago |
Dior Vanilla Diorama | u/Due-Adhesiveness9030 | 20 ml | decant | $61.00 $3.05/ml Plus $7.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Dior Vanilla Diorama | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $39.00 $3.90/ml Shipping not stated | Near market · 7 comps | 2 days ago |
Dior Vanilla Diorama | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $49.00 $4.90/ml Shipping not stated | 26% above market · 7 comps | 2 days ago |
Dior Vanilla Diorama | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $37.50 $3.75/ml Shipping not stated | 9% under market · 7 comps | 2 days ago |
Dior Vanilla Diorama | u/Dependent_Pass2801 | 5 ml | decant | $27.00 $5.40/ml Plus $7.00 shipping | 10% above market · 2 comps | 2 days ago |
Dior Vanilla Diorama | u/jlpazz | 10 ml | decant | $41.00 $4.10/ml Shipping not stated | 5% above market · 7 comps | 3 days ago |
Dior Vanilla Diorama | u/nafis1624 | 30 ml | decant | $81.00 $2.70/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 4 days ago |
Dior Vanilla Diorama | u/Equivalent_Error6426 | 10 ml | decant | $34.00 $3.40/ml Shipping not stated | 14% under market · 7 comps | 5 days ago |
Dior Vanilla Diorama | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $49.00 $4.90/ml Shipping not stated | 26% above market · 7 comps | 5 days ago |
Dior Vanilla Diorama | u/youme211 | 5 ml | decant | $24.50 $4.90/ml Plus $7.50 shipping | 5% under market · 2 comps | 5 days ago |
Dior Vanilla Diorama | u/unknown_warrior97 | 125 ml | full bottle sealed | $267.00 $2.14/ml Shipping included | 9% under market · 1 comp | 5 days ago |