Dior Tobacolor EDP
View listing2 days ago
6% under market · 1 comp
$2.55/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Dior Tobacolor EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Dior Tobacolor EDP
View listing2 days ago
6% under market · 1 comp
$2.55/ml
Plus $6.00 shipping
Dior Tobacolor EDP
View listing2 days ago
4% under market · 1 comp
$3.75/ml
Shipping not stated
Dior Tobacolor EDP
View listing3 days ago
Not enough comps yet
Shipping included
Dior Tobacolor EDP
View listing3 days ago
4% above market · 1 comp
$3.90/ml
Plus $6.00 shipping
Dior Tobacolor EDP
View listing4 days ago
6% above market · 1 comp
$2.70/ml
Plus $6.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Dior Tobacolor EDP | u/Ok_Version_6248 | 30 ml | decant used | $51.00 $2.55/ml Plus $6.00 shipping | 6% under market · 1 comp | 2 days ago |
Dior Tobacolor EDP | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $37.50 $3.75/ml Shipping not stated | 4% under market · 1 comp | 2 days ago |
Dior Tobacolor EDP | u/unknown_warrior97 | 250 ml | partial bottle used | $377.00 Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Dior Tobacolor EDP | u/fragdelta | 10 ml | decant | $39.00 $3.90/ml Plus $6.00 shipping | 4% above market · 1 comp | 3 days ago |
Dior Tobacolor EDP | u/nafis1624 | 30 ml | decant | $81.00 $2.70/ml Plus $6.00 shipping | 6% above market · 1 comp | 4 days ago |