Dior Ambre Nuit
View listing9 hours ago
Not enough comps yet
$4.08/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$428median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Dior Ambre Nuit over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Dior Ambre Nuit
View listing9 hours ago
Not enough comps yet
$4.08/ml
Plus $6.00 shipping
Dior Ambre Nuit
View listing13 hours ago
6% under market · 2 comps
$3.50/ml
Shipping included
Dior Ambre Nuit
View listing13 hours ago
28% above market · 1 comp
$2.96/ml
Shipping not stated
Dior Ambre Nuit
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$1.40/ml
Shipping included
Dior Ambre Nuit
View listing2 days ago
23% above market · 1 comp
$2.65/ml
Plus $7.00 shipping
Dior Ambre Nuit
View listing2 days ago
19% under market · 1 comp
$2.15/ml
Plus $7.00 shipping
Dior Ambre Nuit
View listing2 days ago
5% above market · 2 comps
$3.70/ml
Shipping not stated
Dior Ambre Nuit
View listing2 days ago
4% above market · 2 comps
$3.75/ml
Shipping not stated
Dior Ambre Nuit
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$4.08/ml
Plus $6.00 shipping
Dior Ambre Nuit
View listing4 days ago
22% under market · 1 comp
$2.32/ml
Plus $6.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Dior Ambre Nuit | u/jravitz | 125 ml | partial bottle used | $505.00 $4.08/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 9 hours ago |
Dior Ambre Nuit | u/Ricart_o | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Shipping included | 6% under market · 2 comps | 13 hours ago |
Dior Ambre Nuit | u/Material-Rain-2268 | 25 ml | decant | $74.00 $2.96/ml Shipping not stated | 28% above market · 1 comp | 13 hours ago |
Dior Ambre Nuit | u/sarbin0w2 | 250 ml | full bottle | $350.00 $1.40/ml Shipping included | Not enough comps yet | 2 days ago |
Dior Ambre Nuit | u/Due-Adhesiveness9030 | 20 ml | decant | $53.00 $2.65/ml Plus $7.00 shipping | 23% above market · 1 comp | 2 days ago |
Dior Ambre Nuit | u/Due-Adhesiveness9030 | 20 ml | decant | $43.00 $2.15/ml Plus $7.00 shipping | 19% under market · 1 comp | 2 days ago |
Dior Ambre Nuit | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $37.00 $3.70/ml Shipping not stated | 5% above market · 2 comps | 2 days ago |
Dior Ambre Nuit | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $37.50 $3.75/ml Shipping not stated | 4% above market · 2 comps | 2 days ago |
Dior Ambre Nuit | u/jravitz | 125 ml | full bottle used | $505.00 $4.08/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 3 days ago |
Dior Ambre Nuit | u/nafis1624 | 25 ml | decant | $58.00 $2.32/ml Plus $6.00 shipping | 22% under market · 1 comp | 4 days ago |