Dior Homme EDT 2020
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$4.60/ml
Plus $10.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$70median ask · 1 ask · 2 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Dior Homme EDT 2020 over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Dior Homme EDT 2020
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$4.60/ml
Plus $10.00 shipping
Dior Homme EDT 2020
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$2.40/ml
Shipping not stated
Dior Homme EDT 2020
View listing2 days ago
3% above market · 1 comp
$4.60/ml
Shipping not stated
Dior Homme EDT 2020
View listing3 days ago
Not enough comps yet
Plus $5.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Dior Homme EDT 2020 | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $23.00 $4.60/ml Plus $10.00 shipping | Near market · 1 comp | 2 days ago |
Dior Homme EDT 2020 | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $24.00 $2.40/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Dior Homme EDT 2020 | u/ZestyclosePlan8630 | 5 ml | decant | $23.00 $4.60/ml Shipping not stated | 3% above market · 1 comp | 2 days ago |
Dior Homme EDT 2020 | u/dee_spears | — | full bottle used | $10.00 Plus $5.00 shipping | Not enough comps yet | 3 days ago |
Dior Homme EDT 2020
View listing4 days ago
36% under market · 1 comp
$0.70/ml
Shipping included
Dior Homme EDT 2020
View listing5 days ago
57% above market · 1 comp
$1.10/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Dior Homme EDT 2020 | u/LSDcupcake | 100 ml | full bottle used | $70.00 $0.70/ml Shipping included | 36% under market · 1 comp | 4 days ago |
Dior Homme EDT 2020 | u/pixel_junkie_1 | 100 ml | full bottle | $110.00 $1.10/ml Shipping included | 57% above market · 1 comp | 5 days ago |