Dior Rouge Trafalgar
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$2.50/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Dior Rouge Trafalgar over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Dior Rouge Trafalgar
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$2.50/ml
Plus $6.00 shipping
Dior Rouge Trafalgar
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$9.50/ml
Shipping not stated
Dior Rouge Trafalgar
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$8.00/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Dior Rouge Trafalgar | u/Important_Debate_255 | 30 ml | decant | $75.00 $2.50/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Dior Rouge Trafalgar | u/jlpazz | 10 ml | decant | $95.00 $9.50/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 3 days ago |
Dior Rouge Trafalgar | u/youme211 | 5 ml | decant | $40.00 $8.00/ml Plus $7.50 shipping | Not enough comps yet | 5 days ago |