Dior Fahrenheit Parfum
View listing9 min ago
34% above market · 2 comps
$2.70/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$70median ask · 1 ask · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Dior Fahrenheit Parfum over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Dior Fahrenheit Parfum
View listing9 min ago
34% above market · 2 comps
$2.70/ml
Plus $6.00 shipping
Dior Fahrenheit Parfum
View listing1 day ago
Unusually low — verify before paying
$1.33/ml
Shipping not stated
Dior Fahrenheit Parfum
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$6.00/ml
Plus $10.00 shipping
Dior Fahrenheit Parfum
View listing4 days ago
34% above market · 2 comps
$2.70/ml
Plus $6.00 shipping
Dior Fahrenheit Parfum
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$1.40/ml
Shipping not stated
Dior Fahrenheit Parfum
View listing6 days ago
Not enough comps yet
$0.93/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Dior Fahrenheit Parfum | u/nafis1624 | 30 ml | decant | $81.00 $2.70/ml Plus $6.00 shipping | 34% above market · 2 comps | 9 min ago |
Dior Fahrenheit Parfum | u/Skapoodllle | 30 ml | decant | $40.00 $1.33/ml Shipping not stated | Unusually low — verify before paying | 1 day ago |
Dior Fahrenheit Parfum | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $30.00 $6.00/ml Plus $10.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Dior Fahrenheit Parfum | u/nafis1624 | 30 ml | decant | $81.00 $2.70/ml Plus $6.00 shipping | 34% above market · 2 comps | 4 days ago |
Dior Fahrenheit Parfum | u/Equivalent_Error6426 | 10 ml | decant | $14.00 $1.40/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 5 days ago |
Dior Fahrenheit Parfum | u/vef3oh | 75 ml | full bottle | $70.00 $0.93/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 6 days ago |
Dior Fahrenheit Parfum
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$0.83/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Dior Fahrenheit Parfum | u/sandorclegane01 | 100 ml | partial bottle used | $50.00 $0.83/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |