Decant rehoming! Clive Christian, Ex Nihilo, YSL 6 - Tuxedo, Byredo, Widian London, Roja
Listing photos
30 bottles in this post · 13 sold
Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Blonde AmberClive Christian · Decant · 2 mlDecant · 2 ml$19.00$9.50/mlNo comps yet
Black Saffron AbsoluByredo · Decant · 5 mlDecant · 5 ml$18.00$3.60/mlNo comps yet
Oud AquilariaOmanluxury · Decant · 1 mlDecant · 1 ml$8.00$8.00/mlNo comps yet
Tabac RoseBDK Parfums · Decant · 1 mlDecant · 1 ml$8.00$8.00/mlNo comps yet
Portrait of a LadyFrederic Malle · Sample · 1.2 mlSample · 1.2 ml$10.00$8.33/mlNo comps yet
Frederic Malle
Portrait of a Lady
“Frederic Malle - Portrait of a Lady official - 1.2ml - $5”
Hibiscus Mahajád ExtraitMaison Crivelli · Sample · 1.5 mlSample · 1.5 ml$11.00$7.33/mlNo comps yet
Side EffectInitio · Decant · 2 mlDecant · 2 ml$12.00$6.00/ml14% under market
$12.00
$6.00/ml
14% under market · 1 comp · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Report a parsing error
Absolute AphrodisiacInitio · Decant · 2 mlDecant · 2 ml$12.00$6.00/mlNo comps yet
AneloPernoire · Decant · 2 mlDecant · 2 ml$18.00$9.00/mlNo comps yet
AneloPernoire · Decant · 5 mlDecant · 5 ml$33.00$6.60/ml15% under market
$33.00
$6.60/ml
15% under market · 5 comps · medium confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Report a parsing error
BassoSospiro · Decant · 5 ml · 70%Decant · 5 ml · 70%$13.00$3.71/ml9% under market
$13.00
$3.71/ml
9% under market · 2 comps · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Report a parsing error
City of StarsLouis Vuitton · Decant · 3 ml · 67%Decant · 3 ml · 67%$12.00$6.00/ml20% above market
$12.00
$6.00/ml
20% above market · 1 comp · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Report a parsing error
Night Drive Speed Legends EDPEx Nihilo · Decant · 2 mlDecant · 2 ml$14.00$7.00/mlNo comps yet
Boss Bottled Absolu with 80Hugo Boss · Decant · 5 mlDecant · 5 ml$14.00$2.80/ml20% under market
$14.00
$2.80/ml
20% under market · 1 comp · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Report a parsing error
SireneFragrance du Bois · Decant · 2 mlDecant · 2 ml$11.00$5.50/mlNo comps yet
Homme EDPGuerlain · Decant · 5 ml · 80%Decant · 5 ml · 80%$12.00$3.00/mlNo comps yet
MiamiCity Rhythm · Decant · 2 mlDecant · 2 ml$11.00$5.50/mlNo comps yet
Town & CountryClive Christian · sold · Sample · 2 mlSample · 2 ml$15.00$7.50/mlsold
Clive Christian
Town & Country
“Clive Christian Town & Country official sample 2ml - $10”
$15.00
$7.50/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Compared per remaining ml with other samples
Report a parsing error
DiaghilevRoja Parfums · sold · Decant · 2 mlDecant · 2 ml$13.00$6.50/mlsold
$13.00
$6.50/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Report a parsing error
LondonWidian · sold · Decant · 2 mlDecant · 2 ml$15.00$7.50/mlsold
$15.00
$7.50/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Report a parsing error
CadenOmanluxury · sold · Decant · 2 mlDecant · 2 ml$13.00$6.50/mlsold
$13.00
$6.50/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Report a parsing error
Raw Gold ExtraitThomas de Monaco · sold · Decant · 1 mlDecant · 1 ml$11.00$11.00/mlsold
$11.00
$11.00/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Report a parsing error
Drunk LoversBorn to Stand Out · sold · Decant · 2 ml · 88%Decant · 2 ml · 88%$11.00$6.11/mlsold
$11.00
$6.11/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Report a parsing error
OdeonMémo Paris · sold · Sample · 5 ml · 65%Sample · 5 ml · 65%$13.00$3.94/mlsold
$13.00
$3.94/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Report a parsing error
HacivatNishane · sold · Decant · 10 ml · 50%Decant · 10 ml · 50%$13.00$2.60/mlsold
$13.00
$2.60/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Compared per remaining ml with other decants
Report a parsing error
GreenleyParfums de Marly · sold · Decant · 10 ml · 40%Decant · 10 ml · 40%$12.00$3.00/mlsold
$12.00
$3.00/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Compared per remaining ml with other decants
Report a parsing error
Blue Talisman ExtraitEx Nihilo · sold · Decant · 5 ml · 70%Decant · 5 ml · 70%$17.00$4.86/mlsold
$17.00
$4.86/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Compared per remaining ml with other decants
Report a parsing error
Gentle Fluidity SilverMaison Francis Kurkdjian · sold · Sample · 2 mlSample · 2 ml$11.00$5.50/mlsold
Maison Francis Kurkdjian
Gentle Fluidity Silver
“MFK Gental Fluidity Silver - 2ML $6 Official sample”
$11.00
$5.50/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Compared per remaining ml with other samples
Report a parsing error
TuxedoYves Saint Laurent · sold · Decant · 5 mlDecant · 5 ml$22.00$4.40/mlsold
$22.00
$4.40/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Compared per remaining ml with other decants
Report a parsing error
Y Iced CologneYves Saint Laurent · sold · Decant · 5 ml · 90%Decant · 5 ml · 90%$12.00$2.67/mlsold
$12.00
$2.67/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Compared per remaining ml with other decants
Report a parsing error
Read the original postShowHide
Rehoming some good scents that I no longer use or have bought bottles of.
**Minimum** \- $25 add $5 for shipping - Spend over $40 and shipping is free. Any order will receive at least one additional sample. Willing to make a deal if someone wants them all.
[https://imgur.com/gallery/decants-vSNJdum](https://imgur.com/gallery/decants-vSNJdum)
~~Clive Christian Town & Country official sample 2ml - $10~~
Clive Christian Blonde Amber 2ML $14
Byredo Black Saffron Absolu – 5ML $13
~~Roja Diaghilev - 2ML $8~~
~~Widian London edp - 2ML - $10~~
~~Omanluxury Caden - 2ML $8~~
Omanluxury Oud Aquilaria 1ML - 1ML - $3
BDK Tobac Rose - 1ML $3
~~Thomas Demanaco Raw Gold - 1ML $6~~
~~Born To Stand Out Drunk Lovers 1.75/2ML $6~~
Frederic Malle - Portrait of a Lady official - 1.2ml - $5
~~Memo Paris Odeon - 3.25/5ml official sample $8~~
Hibiscus Mahajad official sample - 1.5ml $6
Initio Side Effect - 2ML $7
Initio Absolute aphrodisiac- 2ML $7
~~Nishane Hacivat - 5/10ML $8~~
~~Parfums De Marly Greenly - 4/10ML $7~~
Perniore Anelo - 2ML $13 - 5ML $28 Pressurized
Sospiro Basso – 3.5/5ML - $8
Louis Vuitton City Of Stars - 2/3ML - $7
Ex Nihilo Speed Legends Night drive 2ML $9
~~Ex Nihilo Blue Talisman Extrait - 3.5/5ML - $12~~
Boss Bottled Absolu - 5ML $9
Fragrance du Bois Sirene - 2ml $6
Guerlain Homme edp - 4/5ML $7
~~MFK Gental Fluidity Silver - 2ML $6 Official sample~~
City Rhythm - Miami - 2ML $6
YSL 6 - 2ML $8 - 5ML $17 Pressurized
~~YSL Tuxedo 5ML - $17~~
~~YSL Y Iced - 4.5/5ML - $7~~
CONUS ONLY - Shipped from Tulsa Ok!
PayPal F&F or venmo (no notes) - If you want G&S just add 3% - $1 per $100 if insurance can be added
Ships tomorrow!
Thanks for looking!
Listing history
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
Deals happen on Reddit with u/bharr026.