Clive Christian Blonde Amber
View listing14 hours ago
27% above market · 1 comp
$9.50/ml
Plus $5.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$305median ask · 0 asks · 3 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Clive Christian Blonde Amber over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Clive Christian Blonde Amber
View listing14 hours ago
27% above market · 1 comp
$9.50/ml
Plus $5.00 shipping
Clive Christian Blonde Amber
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$8.40/ml
Plus $7.50 shipping
Clive Christian Blonde Amber
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$6.80/ml
Shipping not stated
Clive Christian Blonde Amber
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$6.80/ml
Shipping not stated
Clive Christian Blonde Amber
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$8.40/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Clive Christian Blonde Amber | u/bharr026 | 2 ml | sample | $19.00 $9.50/ml Plus $5.00 shipping | 27% above market · 1 comp | 14 hours ago |
Clive Christian Blonde Amber | u/youme211 | 5 ml | decant | $42.00 $8.40/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 1 day ago |
Clive Christian Blonde Amber | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $68.00 $6.80/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 2 days ago |
Clive Christian Blonde Amber | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $68.00 $6.80/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 5 days ago |
Clive Christian Blonde Amber | u/youme211 | 5 ml | decant | $42.00 $8.40/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 5 days ago |
Clive Christian Blonde Amber
View listing2 days ago
10% above market · 2 comps
$6.60/ml
Shipping included
Clive Christian Blonde Amber
View listing3 days ago
7% under market · 2 comps
$6.02/ml
Shipping included
Clive Christian Blonde Amber
View listing4 days ago
Near market · 2 comps
$6.15/ml
Shipping included
Clive Christian Blonde Amber
View listing5 days ago
21% under market · 1 comp
$7.50/ml
Plus $5.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Clive Christian Blonde Amber | u/sarbin0w2 | 50 ml | full bottle new open box | $330.00 $6.60/ml Shipping included | 10% above market · 2 comps | 2 days ago |
Clive Christian Blonde Amber | u/Burrzky | 50 ml | full bottle used | $295.00 $6.02/ml Shipping included | 7% under market · 2 comps | 3 days ago |
Clive Christian Blonde Amber | u/Efficient-Tester | 50 ml | full bottle used | $305.00 $6.15/ml Shipping included | Near market · 2 comps | 4 days ago |
Clive Christian Blonde Amber | u/Best-Literature-9737 | 2 ml | sample | $15.00 $7.50/ml Plus $5.00 shipping | 21% under market · 1 comp | 5 days ago |