City Rhythm Miami
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$5.50/ml
Plus $5.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for City Rhythm Miami over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
City Rhythm Miami
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$5.50/ml
Plus $5.00 shipping
City Rhythm Miami
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$2.70/ml
Shipping not stated
City Rhythm Miami
View listing3 days ago
71% above market · 1 comp
$3.37/ml
Plus $6.00 shipping
City Rhythm Miami
View listing6 days ago
42% under market · 1 comp
$1.97/ml
Plus $4.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
City Rhythm Miami | u/bharr026 | 2 ml | decant | $11.00 $5.50/ml Plus $5.00 shipping | Not enough comps yet | 1 day ago |
City Rhythm Miami | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $27.00 $2.70/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
City Rhythm Miami | u/Important_Debate_255 | 30 ml | decant | $101.00 $3.37/ml Plus $6.00 shipping | 71% above market · 1 comp | 3 days ago |
City Rhythm Miami | u/Hairy-Currency-5215 | 30 ml | decant | $59.00 $1.97/ml Plus $4.00 shipping | 42% under market · 1 comp | 6 days ago |
City Rhythm Miami
View listing7 days ago
Not enough comps yet
$1.30/ml
Shipping included