Yves Saint Laurent Tuxedo
View listing5 hours ago
296% above market · 4 comps
$19.00/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$240median ask · 0 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Yves Saint Laurent Tuxedo over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Yves Saint Laurent Tuxedo
View listing5 hours ago
296% above market · 4 comps
$19.00/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent Tuxedo
View listing12 hours ago
20% under market · 4 comps
$3.00/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent Tuxedo
View listing15 hours ago
63% under market · 4 comps
$4.40/ml
Plus $5.00 shipping
Yves Saint Laurent Tuxedo
View listing2 days ago
16% under market · 4 comps
$3.13/ml
Plus $7.00 shipping
Yves Saint Laurent Tuxedo
View listing2 days ago
58% under market · 4 comps
$5.00/ml
Plus $10.00 shipping
Yves Saint Laurent Tuxedo
View listing2 days ago
59% under market · 4 comps
$4.60/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent Tuxedo
View listing2 days ago
7% above market · 4 comps
$3.70/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent Tuxedo
View listing2 days ago
17% above market · 4 comps
$4.00/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent Tuxedo
View listing3 days ago
296% above market · 4 comps
$19.00/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent Tuxedo
View listing4 days ago
11% above market · 4 comps
$3.80/ml
Plus $8.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Yves Saint Laurent Tuxedo | u/jlpazz | 5 ml | decant | $95.00 $19.00/ml Shipping not stated | 296% above market · 4 comps | 5 hours ago |
Yves Saint Laurent Tuxedo | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $30.00 $3.00/ml Shipping not stated | 20% under market · 4 comps | 12 hours ago |
Yves Saint Laurent Tuxedo | u/bharr026 | 5 ml | decant | $22.00 $4.40/ml Plus $5.00 shipping | 63% under market · 4 comps | 15 hours ago |
Yves Saint Laurent Tuxedo | u/jhc1106 | 10 ml | decant used | $31.00 $3.13/ml Plus $7.00 shipping | 16% under market · 4 comps | 2 days ago |
Yves Saint Laurent Tuxedo | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Plus $10.00 shipping | 58% under market · 4 comps | 2 days ago |
Yves Saint Laurent Tuxedo | u/ZestyclosePlan8630 | 5 ml | decant | $23.00 $4.60/ml Shipping not stated | 59% under market · 4 comps | 2 days ago |
Yves Saint Laurent Tuxedo | u/Illustrious_Theory13 | 10 ml | decant | $37.00 $3.70/ml Shipping not stated | 7% above market · 4 comps | 2 days ago |
Yves Saint Laurent Tuxedo | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $40.00 $4.00/ml Shipping not stated | 17% above market · 4 comps | 2 days ago |
Yves Saint Laurent Tuxedo | u/jlpazz | 5 ml | decant | $95.00 $19.00/ml Shipping not stated | 296% above market · 4 comps | 3 days ago |
Yves Saint Laurent Tuxedo | u/Advantageous01 | 10 ml | decant | $38.00 $3.80/ml Plus $8.00 shipping | 11% above market · 4 comps | 4 days ago |
Yves Saint Laurent Tuxedo
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$1.92/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Yves Saint Laurent Tuxedo | u/Signal-Inflation5914 | 125 ml | full bottle | $240.00 $1.92/ml Shipping included | Not enough comps yet | 5 days ago |