Omanluxury Caden
View listing14 hours ago
7% above market · 1 comp
$3.00/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$147median ask · 0 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Omanluxury Caden over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Omanluxury Caden
View listing14 hours ago
7% above market · 1 comp
$3.00/ml
Shipping not stated
Omanluxury Caden
View listing2 days ago
4% under market · 1 comp
$2.80/ml
Shipping not stated
Omanluxury Caden
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$1.57/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Omanluxury Caden | u/arabs_legend | 10 ml | decant | $30.00 $3.00/ml Shipping not stated | 7% above market · 1 comp | 14 hours ago |
Omanluxury Caden | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $28.00 $2.80/ml Shipping not stated | 4% under market · 1 comp | 2 days ago |
Omanluxury Caden | u/dyviss | 100 ml | partial bottle used | $155.00 $1.57/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 5 days ago |
Omanluxury Caden
View listing10 hours ago
Not enough comps yet
$6.50/ml
Plus $5.00 shipping
Omanluxury Caden
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$1.47/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Omanluxury Caden | u/bharr026 | 2 ml | sample | $13.00 $6.50/ml Plus $5.00 shipping | Not enough comps yet | 10 hours ago |
Omanluxury Caden | u/unknown_warrior97 | 100 ml | full bottle | $147.00 $1.47/ml Shipping included | Not enough comps yet | 5 days ago |