Yves Saint Laurent Muse
View listing9 hours ago
Near market · 1 comp
$6.00/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$250median ask · 1 ask · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Yves Saint Laurent Muse over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Yves Saint Laurent Muse
View listing9 hours ago
Near market · 1 comp
$6.00/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent Muse
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$3.00/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent Muse
View listing3 days ago
Near market · 1 comp
$6.00/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent Muse
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$2.00/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Yves Saint Laurent Muse | u/jlpazz | 5 ml | decant | $30.00 $6.00/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 9 hours ago |
Yves Saint Laurent Muse | u/SovietStrength | 2 ml | sample | $6.00 $3.00/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Yves Saint Laurent Muse | u/jlpazz | 5 ml | decant | $30.00 $6.00/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 3 days ago |
Yves Saint Laurent Muse | u/Burrzky | 125 ml | full bottle sealed | $250.00 $2.00/ml Shipping included | Not enough comps yet | 4 days ago |