Yves Saint Laurent MYSLF EDT
View listing1 day ago
43% above market · 1 comp
$2.10/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$108median ask · 1 ask · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Yves Saint Laurent MYSLF EDT over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Yves Saint Laurent MYSLF EDT
View listing1 day ago
43% above market · 1 comp
$2.10/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent MYSLF EDT
View listing3 days ago
29% under market · 1 comp
$1.50/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent MYSLF EDT
View listing3 days ago
15% above market · 1 comp
$1.15/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Yves Saint Laurent MYSLF EDT | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $21.00 $2.10/ml Shipping not stated | 43% above market · 1 comp | 1 day ago |
Yves Saint Laurent MYSLF EDT | u/casual-matt | 10 ml | decant | $15.00 $1.50/ml Shipping not stated | 29% under market · 1 comp | 3 days ago |
Yves Saint Laurent MYSLF EDT | u/Burrzky | 100 ml | full bottle sealed | $115.00 $1.15/ml Shipping included | 15% above market · 1 comp | 3 days ago |
Yves Saint Laurent MYSLF EDT
View listing3 days ago
13% under market · 1 comp
$1.00/ml
Shipping included