Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme
View listing23 hours ago
Not enough comps yet
$1.53/ml
Plus $6.00 shipping
15 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 20 hours ago
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$98median ask · 1 ask · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme
View listing23 hours ago
Not enough comps yet
$1.53/ml
Plus $6.00 shipping
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$1.00/ml
Plus $5.00 shipping
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme
View listing1 day ago
11% above market · 1 comp
$4.00/ml
Plus $10.00 shipping
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme
View listing1 day ago
10% under market · 1 comp
$3.60/ml
Plus $10.00 shipping
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme
View listing1 day ago
8% under market · 7 comps
$1.60/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme
View listing1 day ago
8% under market · 7 comps
$1.60/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme
View listing1 day ago
30% under market · 7 comps
$1.20/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme
View listing1 day ago
22% above market · 7 comps
$1.90/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme
View listing2 days ago
14% under market · 7 comps
$1.55/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme
View listing2 days ago
22% above market · 7 comps
$1.95/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme
View listing3 days ago
50% above market · 7 comps
$2.40/ml
Plus $6.00 shipping
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$0.70/ml
Shipping included
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme
View listing5 days ago
16% above market · 7 comps
$1.80/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme | u/Skapoodllle | 30 ml | decant | $46.00 $1.53/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 23 hours ago |
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme | u/Stunn93 | 100 ml | partial bottle used | $75.00 $1.00/ml Plus $5.00 shipping | Not enough comps yet | 1 day ago |
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $20.00 $4.00/ml Plus $10.00 shipping | 11% above market · 1 comp | 1 day ago |
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $18.00 $3.60/ml Plus $10.00 shipping | 10% under market · 1 comp | 1 day ago |
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme | u/Due-Adhesiveness9030 | 10 ml | decant | $16.00 $1.60/ml Shipping not stated | 8% under market · 7 comps | 1 day ago |
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme | u/Due-Adhesiveness9030 | 10 ml | decant | $16.00 $1.60/ml Shipping not stated | 8% under market · 7 comps | 1 day ago |
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme | u/Due-Adhesiveness9030 | 10 ml | decant | $12.00 $1.20/ml Shipping not stated | 30% under market · 7 comps | 1 day ago |
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $19.00 $1.90/ml Shipping not stated | 22% above market · 7 comps | 1 day ago |
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $15.50 $1.55/ml Shipping not stated | 14% under market · 7 comps | 2 days ago |
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $19.50 $1.95/ml Shipping not stated | 22% above market · 7 comps | 2 days ago |
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme | u/fragdelta | 10 ml | decant | $24.00 $2.40/ml Plus $6.00 shipping | 50% above market · 7 comps | 3 days ago |
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme | u/havertz007 | 100 ml | full bottle used | $70.00 $0.70/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme | u/Equivalent_Error6426 | 10 ml | decant | $18.00 $1.80/ml Shipping not stated | 16% above market · 7 comps | 5 days ago |
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme
View listing20 hours ago
Not enough comps yet
$1.56/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$0.63/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme | u/YahSai | 50 ml | bundle used | $39.00 $1.56/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 20 hours ago |
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme | u/pixel_junkie_1 | 200 ml | full bottle | $125.00 $0.63/ml Shipping included | Not enough comps yet | 5 days ago |