Dior Fève Délicieuse
View listing32 min ago
Near market · 1 comp
$4.37/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Dior Fève Délicieuse over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Dior Fève Délicieuse
View listing32 min ago
Near market · 1 comp
$4.37/ml
Plus $6.00 shipping
Dior Fève Délicieuse
View listing10 hours ago
19% above market · 1 comp
$8.60/ml
Plus $7.00 shipping
Dior Fève Délicieuse
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$3.90/ml
Shipping not stated
Dior Fève Délicieuse
View listing3 days ago
16% under market · 1 comp
$7.20/ml
Shipping not stated
Dior Fève Délicieuse
View listing4 days ago
Near market · 1 comp
$4.37/ml
Plus $6.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Dior Fève Délicieuse | u/nafis1624 | 30 ml | decant | $131.00 $4.37/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 1 comp | 32 min ago |
Dior Fève Délicieuse | u/jlpazz | 5 ml | decant | $43.00 $8.60/ml Plus $7.00 shipping | 19% above market · 1 comp | 10 hours ago |
Dior Fève Délicieuse | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $39.00 $3.90/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Dior Fève Délicieuse | u/jlpazz | 5 ml | decant | $36.00 $7.20/ml Shipping not stated | 16% under market · 1 comp | 3 days ago |
Dior Fève Délicieuse | u/nafis1624 | 30 ml | decant | $131.00 $4.37/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 1 comp | 4 days ago |
Dior Fève Délicieuse
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$3.29/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Dior Fève Délicieuse | u/oraanges | 120 ml | partial bottle used | $230.00 $3.29/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 3 days ago |