Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 8 hours ago by u/Friendly-Help-3701 Ā· 3 comments

LV,Guerlain,Loumari,Amouage,Ex Nihilo,Bvlgari Price Drops🄳🄳🄳! Come try some fragrance before purchasing.

Listing photos

19 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

ImaginationLouis Vuitton Ā· Sample Ā· 2 ml$12.00$6.00/ml8% above market
Full

Louis Vuitton

Imagination

sample2 ml

$12.00

$6.00/ml

8% above market Ā· 6 comps Ā· medium confidence

Message about this sample

Compared per remaining ml with other samples

Report a parsing error
L'ImmensiteLouis Vuitton Ā· Sample Ā· 2 ml$12.00$6.00/ml14% under market
Full

Louis Vuitton

L'Immensite

sample2 ml

$12.00

$6.00/ml

14% under market Ā· 5 comps Ā· medium confidence

Message about this sample

Compared per remaining ml with other samples

Report a parsing error
Sun SongLouis Vuitton Ā· Sample Ā· 2 ml$12.00$6.00/ml140% above market
Full

Louis Vuitton

Sun Song

sample2 ml

$12.00

$6.00/ml

140% above market Ā· 1 comp Ā· low confidence

Message about this sample

Compared per remaining ml with other samples

Report a parsing error
ElvesLouis Vuitton Ā· Sample Ā· 2 ml$12.00$6.00/ml140% above market
Full

Louis Vuitton

Elves

sample2 ml

$12.00

$6.00/ml

140% above market Ā· 1 comp Ā· low confidence

Message about this sample

Compared per remaining ml with other samples

Report a parsing error
Heures d'AbsenceLouis Vuitton Ā· Sample Ā· 2 ml$12.00$6.00/ml140% above market
Full

Louis Vuitton

Heures d'Absence

sample2 ml

$12.00

$6.00/ml

140% above market Ā· 1 comp Ā· low confidence

Message about this sample

Compared per remaining ml with other samples

Report a parsing error
ImaginationLouis Vuitton Ā· Decant Ā· 10 ml$35.50$3.55/mlNear market
Full

Louis Vuitton

Imagination

decant10 ml

$35.50

$3.55/ml

Near market Ā· 14 comps Ā· high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
L'ImmensiteLouis Vuitton Ā· Decant Ā· 10 ml$35.50$3.55/mlNear market
Full

Louis Vuitton

L'Immensite

decant10 ml

$35.50

$3.55/ml

Near market Ā· 12 comps Ā· high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Pacific ChillLouis Vuitton Ā· Decant Ā· 10 ml$35.50$3.55/mlNear market
Full

Louis Vuitton

Pacific Chill

decant10 ml

$35.50

$3.55/ml

Near market Ā· 10 comps Ā· high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Afternoon SwimLouis Vuitton Ā· Decant Ā· 10 ml$35.50$3.55/ml4% above market
Full

Louis Vuitton

Afternoon Swim

decant10 ml

$35.50

$3.55/ml

4% above market Ā· 12 comps Ā· high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Interlude 53 ExtraitAmouage Ā· Decant Ā· 10 ml$46.00$4.60/ml5% above market
Full
decant10 ml

$46.00

$4.60/ml

5% above market Ā· 2 comps Ā· low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
OutlandsAmouage Ā· Decant Ā· 10 ml$50.00$5.00/ml6% under market
Full

Amouage

Outlands

decant10 ml

$50.00

$5.00/ml

6% under market Ā· 9 comps Ā· high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
DecisionAmouage Ā· Decant Ā· 10 ml$47.00$4.70/mlNear market
Full

Amouage

Decision

decant10 ml

$47.00

$4.70/ml

Near market Ā· 5 comps Ā· medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
PortholeLoumari Ā· Decant Ā· 10 ml$39.00$3.90/ml12% under market
Full

Loumari

Porthole

decant10 ml

$39.00

$3.90/ml

12% under market Ā· 10 comps Ā· high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Herbes TroublantesGuerlain Ā· Decant Ā· 10 ml$45.00$4.50/ml5% above market
Full
decant10 ml

$45.00

$4.50/ml

5% above market Ā· 10 comps Ā· high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Speed Legends EDPEx Nihilo Ā· Decant Ā· 10 ml$43.00$4.30/ml8% above market
Full
decant10 ml

$43.00

$4.30/ml

8% above market Ā· 9 comps Ā· high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Blue Talisman ExtraitEx Nihilo Ā· Decant Ā· 10 ml$43.00$4.30/ml12% under market
Full
decant10 ml

$43.00

$4.30/ml

12% under market Ā· 11 comps Ā· high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Blue Talisman ExtraitEx Nihilo Ā· Decant Ā· 10 ml$55.00$5.50/ml15% above market
Full
decant10 ml

$55.00

$5.50/ml

15% above market Ā· 11 comps Ā· high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Le Gemme TygarBvlgari Ā· Decant Ā· 10 ml$43.00$4.30/mlNear market
Full
decant10 ml

$43.00

$4.30/ml

Near market Ā· 9 comps Ā· high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
CuirYves Saint Laurent Ā· Partial$160.00No comps yet

Yves Saint Laurent

Cuir

partial bottleused

$160.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Read the original postShow

All orders shipped the following day or the same day if timing lines up

Orders under $80 add $7 shipping. Orders over $110 can pick out any 2ml LV decant from the selection. more will be coming soon. Available are Imagination, L'immensite, Sun Song, Elves, Heures d'Absence

5mls are in pressurized decant bottles with an outside shell. [https://imgur.com/a/rhrm1TJ](https://imgur.com/a/rhrm1TJ)

10ml are pressurized square glass bottles.

|LV|5ml|10ml| |:-|:-|:-| |Imagination|$18|$28.50| |L'immensite|$18|$28.50| |Pacific Chill|$18|$28.50| |Afternoon Swim|$18|$28.50|

2ml LV official decants and 2ml Guerlain L'art L'matiere official samples. $5 add on or free for orders over $110

|Amouage|5ml|10ml| |:-|:-|:-| |Interlude 53|$20|$39| |Outlands|$24|$43| |Decision|$22|$40|

|Loumari|5ml|10ml| |:-|:-|:-| |Porthole|$19|$32|

|Guerlain|5ml|10ml| |:-|:-|:-| |Herbes Troublantes|$24|$38|

|Ex Nihilo|5ml|10ml| |:-|:-|:-| |Speed Legends|$22|$36| |Blue Talisman|$22|$36| |Blue Talisman Extrait|$27.50|$48|

|Bvlgari|5ml|10ml| |:-|:-|:-| |Tygar|$21|$36|

Bottles from which decants are coming from.

[https://imgur.com/a/wsQT5tx](https://imgur.com/a/wsQT5tx)

[https://imgur.com/a/FTGDEr3](https://imgur.com/a/FTGDEr3)

Bottles For Sale

Ysl Cuir. One spray only. $160 shipped

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

8 hours ago$45.00active
8 hours ago$12.00active
8 hours ago$12.00active
8 hours ago$12.00active
8 hours ago$12.00active
8 hours ago$12.00active
8 hours ago$35.50active
8 hours ago$35.50active
8 hours ago$35.50active
8 hours ago$35.50active
8 hours ago$46.00active
8 hours ago$50.00active
8 hours ago$47.00active
8 hours ago$39.00active
8 hours ago$43.00active
8 hours ago$43.00active
8 hours ago$55.00active
8 hours ago$43.00active
8 hours ago$160.00active

Asking about Blue Talisman Extrait 10 ml Ā· $55