Amouage Interlude 53 Extrait
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$7.00/ml
Plus $10.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Amouage Interlude 53 Extrait over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Amouage Interlude 53 Extrait
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$7.00/ml
Plus $10.00 shipping
Amouage Interlude 53 Extrait
View listing2 days ago
17% under market · 1 comp
$3.90/ml
Shipping not stated
Amouage Interlude 53 Extrait
View listing3 days ago
26% above market · 1 comp
$4.90/ml
Plus $6.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Amouage Interlude 53 Extrait | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $35.00 $7.00/ml Plus $10.00 shipping | Not enough comps yet | 1 day ago |
Amouage Interlude 53 Extrait | u/Friendly-Help-3701 | 10 ml | decant | $39.00 $3.90/ml Shipping not stated | 17% under market · 1 comp | 2 days ago |
Amouage Interlude 53 Extrait | u/fragdelta | 10 ml | decant | $49.00 $4.90/ml Plus $6.00 shipping | 26% above market · 1 comp | 3 days ago |