Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 12 hours ago by u/GrandConfidence4732 · 14 comments

PDM Collection 🐴 | Althair, Carlisle, Castley, Greenley, Haltane, Herod, Layton, Oajan, Pegasus, Percival, Sedley 4.2oz + Eragon, Carios, Valero 3.4oz + Women’s & MORE!

Listing photos

18 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

AlthairParfums de Marly · Full · 125 ml$175.00$1.40/ml4% above market
Full

Parfums de Marly

Althair

full bottle125 mlnew open boxbottle box

$175.00

$1.40/ml

4% above market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
CarlisleParfums de Marly · Full · 125 ml$175.00$1.40/ml13% above market
Full

Parfums de Marly

Carlisle

full bottle125 mlnew open boxbottle box

$175.00

$1.40/ml

13% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
CastleyParfums de Marly · Full · 125 ml$180.00$1.44/mlNo comps yet
Full

Parfums de Marly

Castley

full bottle125 mlnew open boxbottle box

$180.00

$1.44/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
GallowayParfums de Marly · Full · 125 ml$190.00$1.52/mlNo comps yet
Full

Parfums de Marly

Galloway

full bottle125 mlnew open boxbottle box

$190.00

$1.52/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Godolphin EDPParfums de Marly · Full · 125 ml$165.00$1.32/ml20% above market
Full

Parfums de Marly

Godolphin EDP

full bottle125 mlnew open boxbottle box

$165.00

$1.32/ml

20% above market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
GreenleyParfums de Marly · Full · 125 ml$177.00$1.42/ml11% above market
Full

Parfums de Marly

Greenley

full bottle125 mlnew open boxbottle box

$177.00

$1.42/ml

11% above market · 3 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
HaltaneParfums de Marly · Full · 125 ml$175.00$1.40/ml6% under market
Full

Parfums de Marly

Haltane

full bottle125 mlnew open boxbottle box

$175.00

$1.40/ml

6% under market · 3 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
HerodParfums de Marly · Full · 125 ml$180.00$1.44/mlNear market
Full

Parfums de Marly

Herod

full bottle125 mlnew open boxbottle box

$180.00

$1.44/ml

Near market · 4 comps · medium confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
KalanParfums de Marly · Full · 125 ml$165.00$1.32/ml17% under market
Full

Parfums de Marly

Kalan

full bottle125 mlnew open boxbottle box

$165.00

$1.32/ml

17% under market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
LaytonParfums de Marly · Full · 125 ml$195.00$1.56/ml18% above market
Full

Parfums de Marly

Layton

full bottle125 mlnew open boxbottle box

$195.00

$1.56/ml

18% above market · 7 comps · medium confidence

Retail $400.00 · 51% under · Street $282.25

Message about this bottle
Report a parsing error
PegasusParfums de Marly · Full · 125 ml$172.00$1.38/ml19% above market
Full

Parfums de Marly

Pegasus

full bottle125 mlnew open boxbottle box

$172.00

$1.38/ml

19% above market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Pegasus Exclusif ExtraitParfums de Marly · Full · 125 ml$172.00$1.38/ml15% above market
Full

Parfums de Marly

Pegasus Exclusif Extrait

full bottle125 mlnew open boxbottle box

$172.00

$1.38/ml

15% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
PercivalParfums de Marly · Full · 125 ml$190.00$1.52/ml9% above market
Full

Parfums de Marly

Percival

full bottle125 mlnew open boxbottle box

$190.00

$1.52/ml

9% above market · 6 comps · medium confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Perseus EDPParfums de Marly · Full · 125 ml$167.00$1.34/ml8% above market
Full

Parfums de Marly

Perseus EDP

full bottle125 mlnew open boxbottle box

$167.00

$1.34/ml

8% above market · 3 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
SedleyParfums de Marly · Full · 125 ml$195.00$1.56/ml15% above market
Full

Parfums de Marly

Sedley

full bottle125 mlnew open boxbottle box

$195.00

$1.56/ml

15% above market · 3 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Eragon ExtraitParfums de Marly · Full · 100 ml$210.00$2.10/mlNear market
Full

Parfums de Marly

Eragon Extrait

full bottle100 mlnew open boxbottle box

$210.00

$2.10/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
CariosParfums de Marly · Full · 100 ml$210.00$2.10/mlNear market
Full

Parfums de Marly

Carios

full bottle100 mlnew open boxbottle box

$210.00

$2.10/ml

Near market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
ValeroParfums de Marly · Full · 100 ml$220.00$2.20/mlNo comps yet
Full

Parfums de Marly

Valero

full bottle100 mlnew open boxbottle box

$220.00

$2.20/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Read the original postShow

🔥 ***PDM BOTTLES*** — ***PRICED TO MOVE!*** 🔥

Got a few Parfums de Marly tester bottles up for sale.

* ***Cap + tester box*** *included* * *Packed safely & securely* * ***Serious, ready-to-buy*** ***buyers*** ***only*** * ***Bundles:*** *$10 off 2, $20 off 3, more for larger bundles*

**🚚 FREE SHIPPING** *Usually ships next business day via USPS Ground Advantage.*

💲 **PAYMENT** Zelle *(Preferred)*, Venmo *(Friends, \*emoji only)*, PayPal *(F&F, \*no notes)*, or Cash App.

📷: [https://imgur.com/a/2JIQEZZ](https://imgur.com/a/2JIQEZZ)

`MULTIPLE BOTTLES AVAILABLE`

|Parfums de Marly|Bottle Size|Condition|Price| |:-|:-|:-|:-| |Althair|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$175| |Carlisle|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$175| |Castley|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$180| |Galloway|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$190| |Godolphin|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$165| |Greenley|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$177| |Haltane|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$175| |Herod|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$180| |Kalan|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$165| |Layton|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$195| |Pegasus|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$172| |Pegasus Exclusif|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$172| |Percival|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$190| |Perseus|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$167| |Sedley|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$195| |Eragon|3.4oz 100ml|New, unsprayed|$210| |Carios|3.4oz 100ml|New, unsprayed|$210| |Valero|3.4oz 100ml|New, unsprayed|$220| |[Women's Collection](https://www.reddit.com/r/femfragranceswap/comments/1wvx0jl/wts_pdm_fragrances_ath%C3%A9na%C3%AFs_cassili_delina_delina/)||||

✔ *More PDM fragrances available, including Athénaïs, Cassili, Delina, Delina Exclusif, Delina La Rosée, Meliora, Oriana, Palatine, Safanad, Valaya, and Valaya Exclusif.* ([*See my femfragranceswap post here!*](https://www.reddit.com/r/femfragranceswap/comments/1wvx0jl/wts_pdm_fragrances_ath%C3%A9na%C3%AFs_cassili_delina_delina/)*)*

**- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -**

***👉*** **Important:**

* ***Please reach out only when you're*** ***ready to purchase.*** * *Prices are firm unless purchasing multiple bottles.* * *Once shipped, delivery timing is handled by USPS.*

⚠️ **Quick heads-up**: My only account is u/GrandConfidence4732. Please double-check the username and profile before sending any payment.

Thanks for looking!! 👏

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

12 hours ago$175.00active
12 hours ago$175.00active
12 hours ago$180.00active
12 hours ago$190.00active
12 hours ago$165.00active
12 hours ago$177.00active
12 hours ago$175.00active
12 hours ago$180.00active
12 hours ago$165.00active
12 hours ago$195.00active
12 hours ago$172.00active
12 hours ago$172.00active
12 hours ago$190.00active
12 hours ago$167.00active
12 hours ago$195.00active
12 hours ago$210.00active
12 hours ago$210.00active
12 hours ago$220.00active

Asking about Herod 125 ml · $180