Parfums de Marly Perseus EDP
View listing23 hours ago
8% above market · 3 comps
$1.34/ml
Shipping included
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$155median ask · 4 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Parfums de Marly Perseus EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Parfums de Marly Perseus EDP
View listing23 hours ago
8% above market · 3 comps
$1.34/ml
Shipping included
Parfums de Marly Perseus EDP
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$5.00/ml
Plus $10.00 shipping
Parfums de Marly Perseus EDP
View listing4 days ago
7% under market · 3 comps
$1.24/ml
Shipping included
Parfums de Marly Perseus EDP
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$1.84/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Perseus EDP
View listing6 days ago
19% above market · 3 comps
$1.48/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Parfums de Marly Perseus EDP | u/GrandConfidence4732 | 125 ml | full bottle new open box | $167.00 $1.34/ml Shipping included | 8% above market · 3 comps | 23 hours ago |
Parfums de Marly Perseus EDP | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Plus $10.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Parfums de Marly Perseus EDP | u/Burrzky | 125 ml | full bottle used | $155.00 $1.24/ml Shipping included | 7% under market · 3 comps | 4 days ago |
Parfums de Marly Perseus EDP | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $92.00 $1.84/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 5 days ago |
Parfums de Marly Perseus EDP | u/musicislife511 | 125 ml | full bottle used | $185.00 $1.48/ml Shipping included | 19% above market · 3 comps | 6 days ago |
Parfums de Marly Perseus EDP
View listing3 days ago
10% under market · 3 comps
$1.20/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Parfums de Marly Perseus EDP | u/lookitsnicolas | 125 ml | full bottle used | $150.00 $1.20/ml Shipping included | 10% under market · 3 comps | 3 days ago |