Parfums de Marly Valero
View listing1 day ago
10% under market · 2 comps
$3.50/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$220median ask · 1 ask · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Parfums de Marly Valero over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Parfums de Marly Valero
View listing1 day ago
10% under market · 2 comps
$3.50/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Valero
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$2.20/ml
Shipping included
Parfums de Marly Valero
View listing2 days ago
10% under market · 2 comps
$3.50/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Valero
View listing3 days ago
23% above market · 2 comps
$4.30/ml
Plus $4.00 shipping
Parfums de Marly Valero
View listing7 days ago
Not enough comps yet
$2.74/ml
Plus $7.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Parfums de Marly Valero | u/Beejguch | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Shipping not stated | 10% under market · 2 comps | 1 day ago |
Parfums de Marly Valero | u/GrandConfidence4732 | 100 ml | full bottle new open box | $220.00 $2.20/ml Shipping included | Not enough comps yet | 2 days ago |
Parfums de Marly Valero | u/arabs_legend | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Shipping not stated | 10% under market · 2 comps | 2 days ago |
Parfums de Marly Valero | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $43.00 $4.30/ml Plus $4.00 shipping | 23% above market · 2 comps | 3 days ago |
Parfums de Marly Valero | u/attemptingegodeath | 100 ml | partial bottle used | $192.00 $2.74/ml Plus $7.00 shipping | Not enough comps yet | 7 days ago |