Parfums de Marly Godolphin EDP
View listing19 hours ago
20% above market · 2 comps
$1.32/ml
Shipping included
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$138median ask · 4 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Parfums de Marly Godolphin EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Parfums de Marly Godolphin EDP
View listing19 hours ago
20% above market · 2 comps
$1.32/ml
Shipping included
Parfums de Marly Godolphin EDP
View listing2 days ago
7% under market · 2 comps
$1.12/ml
Shipping included
Parfums de Marly Godolphin EDP
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$5.00/ml
Plus $10.00 shipping
Parfums de Marly Godolphin EDP
View listing2 days ago
23% above market · 2 comps
$3.50/ml
Plus $7.00 shipping
Parfums de Marly Godolphin EDP
View listing2 days ago
Not enough comps yet
Shipping included
Parfums de Marly Godolphin EDP
View listing3 days ago
17% above market · 2 comps
$3.40/ml
Plus $6.00 shipping
Parfums de Marly Godolphin EDP
View listing4 days ago
11% under market · 2 comps
$1.10/ml
Shipping included
Parfums de Marly Godolphin EDP
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$1.84/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Godolphin EDP
View listing5 days ago
33% under market · 2 comps
$2.30/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Parfums de Marly Godolphin EDP | u/GrandConfidence4732 | 125 ml | full bottle new open box | $165.00 $1.32/ml Shipping included | 20% above market · 2 comps | 19 hours ago |
Parfums de Marly Godolphin EDP | u/sarbin0w2 | 125 ml | full bottle | $140.00 $1.12/ml Shipping included | 7% under market · 2 comps | 2 days ago |
Parfums de Marly Godolphin EDP | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Plus $10.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Parfums de Marly Godolphin EDP | u/Due-Adhesiveness9030 | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Plus $7.00 shipping | 23% above market · 2 comps | 2 days ago |
Parfums de Marly Godolphin EDP | u/forging_rollers | 125 ml | partial bottle used | $145.00 Shipping included | Not enough comps yet | 2 days ago |
Parfums de Marly Godolphin EDP | u/fragdelta | 10 ml | decant | $34.00 $3.40/ml Plus $6.00 shipping | 17% above market · 2 comps | 3 days ago |
Parfums de Marly Godolphin EDP | u/Effective-Beginning8 | 125 ml | full bottle | $135.00 $1.10/ml Shipping included | 11% under market · 2 comps | 4 days ago |
Parfums de Marly Godolphin EDP | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $92.00 $1.84/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 5 days ago |
Parfums de Marly Godolphin EDP | u/Equivalent_Error6426 | 10 ml | decant | $23.00 $2.30/ml Shipping not stated | 33% under market · 2 comps | 5 days ago |