Parfums de Marly Herod
View listing5 hours ago
3% above market · 4 comps
$1.45/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$175median ask · 6 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Parfums de Marly Herod over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Parfums de Marly Herod
View listing5 hours ago
3% above market · 4 comps
$1.45/ml
Plus $6.00 shipping
Parfums de Marly Herod
View listing5 hours ago
29% under market · 6 comps
$2.10/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Herod
View listing10 hours ago
Near market · 4 comps
$1.44/ml
Shipping included
Parfums de Marly Herod
View listing1 day ago
10% under market · 2 comps
$4.10/ml
Plus $7.50 shipping
Parfums de Marly Herod
View listing1 day ago
22% above market · 2 comps
$5.00/ml
Plus $10.00 shipping
Parfums de Marly Herod
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$2.45/ml
Plus $7.00 shipping
Parfums de Marly Herod
View listing1 day ago
10% under market · 6 comps
$2.60/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Herod
View listing2 days ago
23% above market · 6 comps
$3.40/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Herod
View listing2 days ago
5% above market · 6 comps
$2.95/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Herod
View listing3 days ago
Not enough comps yet
Shipping included
Parfums de Marly Herod
View listing3 days ago
6% under market · 4 comps
$1.36/ml
Shipping included
Parfums de Marly Herod
View listing3 days ago
3% above market · 4 comps
$1.45/ml
Plus $6.00 shipping
Parfums de Marly Herod
View listing3 days ago
11% under market · 4 comps
$1.35/ml
Shipping included
Parfums de Marly Herod
View listing3 days ago
8% above market · 6 comps
$3.00/ml
Plus $8.00 shipping
Parfums de Marly Herod
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$2.37/ml
Plus $6.00 shipping
Parfums de Marly Herod
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$2.24/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Herod
View listing5 days ago
19% under market · 6 comps
$2.40/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Herod
View listing5 days ago
23% above market · 6 comps
$3.40/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Herod
View listing5 days ago
10% under market · 2 comps
$4.10/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Parfums de Marly Herod | u/jravitz | 125 ml | full bottle sealed | $181.00 $1.45/ml Plus $6.00 shipping | 3% above market · 4 comps | 5 hours ago |
Parfums de Marly Herod | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $21.00 $2.10/ml Shipping not stated | 29% under market · 6 comps | 5 hours ago |
Parfums de Marly Herod | u/GrandConfidence4732 | 125 ml | full bottle new open box | $180.00 $1.44/ml Shipping included | Near market · 4 comps | 10 hours ago |
Parfums de Marly Herod | u/youme211 | 5 ml | decant | $20.50 $4.10/ml Plus $7.50 shipping | 10% under market · 2 comps | 1 day ago |
Parfums de Marly Herod | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Plus $10.00 shipping | 22% above market · 2 comps | 1 day ago |
Parfums de Marly Herod | u/Due-Adhesiveness9030 | 20 ml | decant | $49.00 $2.45/ml Plus $7.00 shipping | Not enough comps yet | 1 day ago |
Parfums de Marly Herod | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $26.00 $2.60/ml Shipping not stated | 10% under market · 6 comps | 1 day ago |
Parfums de Marly Herod | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $34.00 $3.40/ml Shipping not stated | 23% above market · 6 comps | 2 days ago |
Parfums de Marly Herod | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $29.50 $2.95/ml Shipping not stated | 5% above market · 6 comps | 2 days ago |
Parfums de Marly Herod | u/sandorclegane01 | 75 ml | partial bottle used | $120.00 Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Parfums de Marly Herod | u/Burrzky | 125 ml | full bottle used | $170.00 $1.36/ml Shipping included | 6% under market · 4 comps | 3 days ago |
Parfums de Marly Herod | u/jravitz | 125 ml | full bottle sealed | $181.00 $1.45/ml Plus $6.00 shipping | 3% above market · 4 comps | 3 days ago |
Parfums de Marly Herod | u/Effective-Beginning8 | 125 ml | full bottle used | $160.00 $1.35/ml Shipping included | 11% under market · 4 comps | 3 days ago |
Parfums de Marly Herod | u/Advantageous01 | 10 ml | decant | $30.00 $3.00/ml Plus $8.00 shipping | 8% above market · 6 comps | 3 days ago |
Parfums de Marly Herod | u/nafis1624 | 30 ml | decant | $71.00 $2.37/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 4 days ago |
Parfums de Marly Herod | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $112.00 $2.24/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 4 days ago |
Parfums de Marly Herod | u/Equivalent_Error6426 | 10 ml | decant | $24.00 $2.40/ml Shipping not stated | 19% under market · 6 comps | 5 days ago |
Parfums de Marly Herod | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $34.00 $3.40/ml Shipping not stated | 23% above market · 6 comps | 5 days ago |
Parfums de Marly Herod | u/youme211 | 5 ml | decant | $20.50 $4.10/ml Plus $7.50 shipping | 10% under market · 2 comps | 5 days ago |
Parfums de Marly Herod
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$1.36/ml
Shipping included
Parfums de Marly Herod
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$1.40/ml
Shipping not stated