Parfums de Marly
Althair
“* *Cap + tester box* *included* |Parfums de Marly|Bottle Size|Condition|Price| |Althair|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$175|”
$175.00
$1.40/ml
4% above market · 2 comps · low confidence
Message about this bottleParsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Parfums de Marly
“* *Cap + tester box* *included* |Parfums de Marly|Bottle Size|Condition|Price| |Althair|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$175|”
$175.00
$1.40/ml
4% above market · 2 comps · low confidence
Message about this bottleParfums de Marly
“* *Cap + tester box* *included* |Parfums de Marly|Bottle Size|Condition|Price| |Carlisle|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$175|”
$175.00
$1.40/ml
13% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleParfums de Marly
“* *Cap + tester box* *included* |Parfums de Marly|Bottle Size|Condition|Price| |Castley|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$180|”
Parfums de Marly
“* *Cap + tester box* *included* |Parfums de Marly|Bottle Size|Condition|Price| |Galloway|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$190|”
Parfums de Marly
“* *Cap + tester box* *included* |Parfums de Marly|Bottle Size|Condition|Price| |Godolphin|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$165|”
$165.00
$1.32/ml
20% above market · 2 comps · low confidence
Message about this bottleParfums de Marly
“* *Cap + tester box* *included* |Parfums de Marly|Bottle Size|Condition|Price| |Greenley|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$177|”
$177.00
$1.42/ml
11% above market · 3 comps · low confidence
Message about this bottleParfums de Marly
“* *Cap + tester box* *included* |Parfums de Marly|Bottle Size|Condition|Price| |Haltane|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$175|”
$175.00
$1.40/ml
6% under market · 3 comps · low confidence
Message about this bottleParfums de Marly
“* *Cap + tester box* *included* |Parfums de Marly|Bottle Size|Condition|Price| |Herod|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$180|”
$180.00
$1.44/ml
Near market · 4 comps · medium confidence
Message about this bottleParfums de Marly
“* *Cap + tester box* *included* |Parfums de Marly|Bottle Size|Condition|Price| |Kalan|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$165|”
$165.00
$1.32/ml
17% under market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleParfums de Marly
“* *Cap + tester box* *included* |Parfums de Marly|Bottle Size|Condition|Price| |Layton|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$195|”
$195.00
$1.56/ml
18% above market · 7 comps · medium confidence
Retail $400.00 · 51% under · Street $282.25
Message about this bottleParfums de Marly
“* *Cap + tester box* *included* |Parfums de Marly|Bottle Size|Condition|Price| |Pegasus|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$172|”
$172.00
$1.38/ml
19% above market · 2 comps · low confidence
Message about this bottleParfums de Marly
“* *Cap + tester box* *included* |Parfums de Marly|Bottle Size|Condition|Price| |Pegasus Exclusif|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$172|”
$172.00
$1.38/ml
15% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleParfums de Marly
“* *Cap + tester box* *included* |Parfums de Marly|Bottle Size|Condition|Price| |Percival|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$190|”
$190.00
$1.52/ml
9% above market · 6 comps · medium confidence
Message about this bottleParfums de Marly
“* *Cap + tester box* *included* |Parfums de Marly|Bottle Size|Condition|Price| |Perseus|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$167|”
$167.00
$1.34/ml
8% above market · 3 comps · low confidence
Message about this bottleParfums de Marly
“* *Cap + tester box* *included* |Parfums de Marly|Bottle Size|Condition|Price| |Sedley|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$195|”
$195.00
$1.56/ml
15% above market · 3 comps · low confidence
Message about this bottleParfums de Marly
“* *Cap + tester box* *included* |Parfums de Marly|Bottle Size|Condition|Price| |Eragon|3.4oz 100ml|New, unsprayed|$210|”
$210.00
$2.10/ml
Near market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleParfums de Marly
“* *Cap + tester box* *included* |Parfums de Marly|Bottle Size|Condition|Price| |Carios|3.4oz 100ml|New, unsprayed|$210|”
$210.00
$2.10/ml
Near market · 2 comps · low confidence
Message about this bottleParfums de Marly
“* *Cap + tester box* *included* |Parfums de Marly|Bottle Size|Condition|Price| |Valero|3.4oz 100ml|New, unsprayed|$220|”
🔥 ***PDM BOTTLES*** — ***PRICED TO MOVE!*** 🔥
Got a few Parfums de Marly tester bottles up for sale.
* ***Cap + tester box*** *included* * *Packed safely & securely* * ***Serious, ready-to-buy*** ***buyers*** ***only*** * ***Bundles:*** *$10 off 2, $20 off 3, more for larger bundles*
**🚚 FREE SHIPPING** *Usually ships next business day via USPS Ground Advantage.*
💲 **PAYMENT** Zelle *(Preferred)*, Venmo *(Friends, \*emoji only)*, PayPal *(F&F, \*no notes)*, or Cash App.
📷: [https://imgur.com/a/2JIQEZZ](https://imgur.com/a/2JIQEZZ)
`MULTIPLE BOTTLES AVAILABLE`
|Parfums de Marly|Bottle Size|Condition|Price| |:-|:-|:-|:-| |Althair|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$175| |Carlisle|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$175| |Castley|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$180| |Galloway|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$190| |Godolphin|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$165| |Greenley|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$177| |Haltane|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$175| |Herod|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$180| |Kalan|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$165| |Layton|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$195| |Pegasus|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$172| |Pegasus Exclusif|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$172| |Percival|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$190| |Perseus|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$167| |Sedley|4.2oz 125ml|New, unsprayed|$195| |Eragon|3.4oz 100ml|New, unsprayed|$210| |Carios|3.4oz 100ml|New, unsprayed|$210| |Valero|3.4oz 100ml|New, unsprayed|$220| |[Women's Collection](https://www.reddit.com/r/femfragranceswap/comments/1wvx0jl/wts_pdm_fragrances_ath%C3%A9na%C3%AFs_cassili_delina_delina/)||||
✔ *More PDM fragrances available, including Athénaïs, Cassili, Delina, Delina Exclusif, Delina La Rosée, Meliora, Oriana, Palatine, Safanad, Valaya, and Valaya Exclusif.* ([*See my femfragranceswap post here!*](https://www.reddit.com/r/femfragranceswap/comments/1wvx0jl/wts_pdm_fragrances_ath%C3%A9na%C3%AFs_cassili_delina_delina/)*)*
**- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -**
***👉*** **Important:**
* ***Please reach out only when you're*** ***ready to purchase.*** * *Prices are firm unless purchasing multiple bottles.* * *Once shipped, delivery timing is handled by USPS.*
⚠️ **Quick heads-up**: My only account is u/GrandConfidence4732. Please double-check the username and profile before sending any payment.
Thanks for looking!! 👏
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
Deals happen on Reddit with u/GrandConfidence4732.