Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 3 days ago by u/Friendly-Help-3701 · 2 comments

LV,Guerlain,Loumari,Amouage,Ex Nihilo,Bvlgari!! Some of the best prices around 🥳🥳!!Come try some fragrance before purchasing.

Listing photos

19 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

ImaginationLouis Vuitton · Sample · 2 ml$5.00$2.50/ml56% under market
Full

Louis Vuitton

Imagination

sample2 ml

$5.00

$2.50/ml

56% under market · 6 comps · medium confidence

Message about this sample

Compared per remaining ml with other samples

Report a parsing error
L'ImmensiteLouis Vuitton · Sample · 2 ml$5.00$2.50/ml61% under market
Full

Louis Vuitton

L'Immensite

sample2 ml

$5.00

$2.50/ml

61% under market · 5 comps · medium confidence

Message about this sample

Compared per remaining ml with other samples

Report a parsing error
Sun SongLouis Vuitton · Sample · 2 ml$5.00$2.50/ml55% under market
Full

Louis Vuitton

Sun Song

sample2 ml

$5.00

$2.50/ml

Unusually low — verify before paying

Message about this sample

Compared per remaining ml with other samples

Report a parsing error
ElvesLouis Vuitton · Sample · 2 ml$5.00$2.50/ml55% under market
Full

Louis Vuitton

Elves

sample2 ml

$5.00

$2.50/ml

Unusually low — verify before paying

Message about this sample

Compared per remaining ml with other samples

Report a parsing error
Heures d'AbsenceLouis Vuitton · Sample · 2 ml$5.00$2.50/ml55% under market
Full

Louis Vuitton

Heures d'Absence

sample2 ml

$5.00

$2.50/ml

Unusually low — verify before paying

Message about this sample

Compared per remaining ml with other samples

Report a parsing error
ImaginationLouis Vuitton · Decant · 10 ml$28.50$2.85/ml16% under market
Full

Louis Vuitton

Imagination

decant10 ml

$28.50

$2.85/ml

16% under market · 13 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
L'ImmensiteLouis Vuitton · Decant · 10 ml$28.50$2.85/ml16% under market
Full

Louis Vuitton

L'Immensite

decant10 ml

$28.50

$2.85/ml

16% under market · 11 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Pacific ChillLouis Vuitton · Decant · 10 ml$28.50$2.85/ml16% under market
Full

Louis Vuitton

Pacific Chill

decant10 ml

$28.50

$2.85/ml

16% under market · 9 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Afternoon SwimLouis Vuitton · Decant · 10 ml$28.50$2.85/ml16% under market
Full

Louis Vuitton

Afternoon Swim

decant10 ml

$28.50

$2.85/ml

16% under market · 10 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Interlude 53 ExtraitAmouage · Decant · 10 ml$39.00$3.90/ml15% under market
Full
decant10 ml

$39.00

$3.90/ml

15% under market · 2 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
OutlandsAmouage · Decant · 10 ml$43.00$4.30/ml33% under market
Full

Amouage

Outlands

decant10 ml

$43.00

$4.30/ml

33% under market · 7 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
DecisionAmouage · Decant · 10 ml$40.00$4.00/ml12% under market
Full

Amouage

Decision

decant10 ml

$40.00

$4.00/ml

12% under market · 4 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
PortholeLoumari · Decant · 10 ml$32.00$3.20/ml32% under market
Full

Loumari

Porthole

decant10 ml

$32.00

$3.20/ml

32% under market · 9 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Herbes TroublantesGuerlain · Decant · 10 ml$38.00$3.80/ml13% under market
Full
decant10 ml

$38.00

$3.80/ml

13% under market · 9 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Speed Legends EDPEx Nihilo · Decant · 10 ml$36.00$3.60/ml12% under market
Full
decant10 ml

$36.00

$3.60/ml

12% under market · 8 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Blue Talisman ExtraitEx Nihilo · Decant · 10 ml$36.00$3.60/ml24% under market
Full
decant10 ml

$36.00

$3.60/ml

24% under market · 10 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Blue Talisman ExtraitEx Nihilo · Decant · 10 ml$48.00$4.80/mlNear market
Full
decant10 ml

$48.00

$4.80/ml

Near market · 10 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Le Gemme TygarBvlgari · Decant · 10 ml$36.00$3.60/ml13% under market
Full
decant10 ml

$36.00

$3.60/ml

13% under market · 9 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
CuirYves Saint Laurent · Partial$160.00No comps yet

Yves Saint Laurent

Cuir

partial bottleused

$160.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Read the original postShow

All orders shipped the following day or the same day if timing lines up

Orders under $80 add $7 shipping. Orders over $110 can pick out any 2ml LV decant from the selection. more will be coming soon. Available are Imagination, L'immensite, Sun Song, Elves, Heures d'Absence

5mls are in pressurized decant bottles with an outside shell. [https://imgur.com/a/rhrm1TJ](https://imgur.com/a/rhrm1TJ)

10ml are pressurized square glass bottles.

|LV|5ml|10ml| |:-|:-|:-| |Imagination|$18|$28.50| |L'immensite|$18|$28.50| |Pacific Chill|$18|$28.50| |Afternoon Swim|$18|$28.50|

2ml LV official decants and 2ml Guerlain L'art L'matiere official samples. $5 add on or free for orders over $110

|Amouage|5ml|10ml| |:-|:-|:-| |Interlude 53|$20|$39| |Outlands|$24|$43| |Decision|$22|$40|

|Loumari|5ml|10ml| |:-|:-|:-| |Porthole|$19|$32|

|Guerlain|5ml|10ml| |:-|:-|:-| |Herbes Troublantes|$24|$38|

|Ex Nihilo|5ml|10ml| |:-|:-|:-| |Speed Legends|$22|$36| |Blue Talisman|$22|$36| |Blue Talisman Extrait|$27.50|$48|

|Bvlgari|5ml|10ml| |:-|:-|:-| |Tygar|$21|$36|

Bottles from which decants are coming from.

[https://imgur.com/a/wsQT5tx](https://imgur.com/a/wsQT5tx)

[https://imgur.com/a/FTGDEr3](https://imgur.com/a/FTGDEr3)

Bottles For Sale

Ysl Cuir. One spray only. $160 shipped

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

3 days ago$5.00active
3 days ago$5.00active
3 days ago$5.00active
3 days ago$5.00active
3 days ago$5.00active
3 days ago$28.50active
3 days ago$28.50active
3 days ago$28.50active
3 days ago$28.50active
3 days ago$39.00active
3 days ago$43.00active
3 days ago$40.00active
3 days ago$32.00active
3 days ago$38.00active
3 days ago$36.00active
3 days ago$36.00active
3 days ago$48.00active
3 days ago$36.00active
3 days ago$160.00active

Asking about Outlands 10 ml · $43