Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 3 days ago by u/Inspectorj28 · 3 comments

Curated Packs & Individual decants

Listing photos

25 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Sauvage EDPDior · Decant · 5 ml$11.00$2.20/ml56% under market
Full
decant5 ml

$11.00

$2.20/ml

Unusually low — verify before paying

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Sauvage EDPDior · Decant · 9 ml$17.00$1.89/mlNo comps yet
Full
decant9 ml

$17.00

$1.89/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Acqua di Giò EDPGiorgio Armani · Decant · 5 ml$10.00$2.00/mlNo comps yet
Full

Giorgio Armani

Acqua di Giò EDP

decant5 ml

$10.00

$2.00/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Acqua di Giò EDPGiorgio Armani · Decant · 9 ml$16.00$1.78/mlNo comps yet
Full

Giorgio Armani

Acqua di Giò EDP

decant9 ml

$16.00

$1.78/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Acqua di Gio ParfumGiorgio Armani · Decant · 5 ml$12.00$2.40/mlNo comps yet
Full

Giorgio Armani

Acqua di Gio Parfum

decant5 ml

$12.00

$2.40/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Acqua di Gio ParfumGiorgio Armani · Decant · 9 ml$19.00$2.11/mlNo comps yet
Full

Giorgio Armani

Acqua di Gio Parfum

decant9 ml

$19.00

$2.11/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Guilty AbsoluteGucci · Decant · 5 ml$11.00$2.20/mlNo comps yet
Full
decant5 ml

$11.00

$2.20/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Guilty AbsoluteGucci · Decant · 9 ml$17.00$1.89/mlNo comps yet
Full
decant9 ml

$17.00

$1.89/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
The Scent ElixirHugo Boss · Decant · 5 ml$12.00$2.40/mlNo comps yet
Full
decant5 ml

$12.00

$2.40/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
The Scent ElixirHugo Boss · Decant · 9 ml$20.00$2.22/mlNo comps yet
Full
decant9 ml

$20.00

$2.22/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
The Scent ParfumHugo Boss · Decant · 5 ml$11.00$2.20/mlNo comps yet
Full
decant5 ml

$11.00

$2.20/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
The Scent ParfumHugo Boss · Decant · 9 ml$17.00$1.89/mlNo comps yet
Full
decant9 ml

$17.00

$1.89/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
L'ImmensiteLouis Vuitton · Decant · 5 ml$26.00$5.20/ml4% above market
Full

Louis Vuitton

L'Immensite

decant5 ml

$26.00

$5.20/ml

4% above market · 4 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Ombré Leather EDPTom Ford · Decant · 5 ml$15.00$3.00/ml40% under market
Full
decant5 ml

$15.00

$3.00/ml

40% under market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Ombré Leather EDPTom Ford · Decant · 9 ml$23.00$2.56/mlNo comps yet
Full
decant9 ml

$23.00

$2.56/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Spicebomb Nightvision EDPViktor & Rolf · Decant · 5 ml$12.00$2.40/ml20% under market
Full
decant5 ml

$12.00

$2.40/ml

20% under market · 2 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Spicebomb Nightvision EDPViktor & Rolf · Decant · 9 ml$18.00$2.00/mlNo comps yet
Full
decant9 ml

$18.00

$2.00/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Dolce AmalfiXerjoff · Decant · 5 ml$14.00$2.80/mlNo comps yet
Full
decant5 ml

$14.00

$2.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Dolce AmalfiXerjoff · Decant · 9 ml$22.00$2.44/mlNo comps yet
Full
decant9 ml

$22.00

$2.44/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
40 KnotsXerjoff · Decant · 5 ml$16.00$3.20/ml22% under market
Full

Xerjoff

40 Knots

decant5 ml

$16.00

$3.20/ml

22% under market · 2 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
40 KnotsXerjoff · Decant · 9 ml$24.00$2.67/mlNo comps yet
Full

Xerjoff

40 Knots

decant9 ml

$24.00

$2.67/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
NaxosXerjoff · Decant · 5 ml$16.00$3.20/ml24% under market
Full

Xerjoff

Naxos

decant5 ml

$16.00

$3.20/ml

24% under market · 4 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
NaxosXerjoff · Decant · 9 ml$24.00$2.67/mlNo comps yet
Full

Xerjoff

Naxos

decant9 ml

$24.00

$2.67/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Y EDPYves Saint Laurent · Decant · 5 ml$10.00$2.00/ml33% under market
Full

Yves Saint Laurent

Y EDP

decant5 ml

$10.00

$2.00/ml

33% under market · 3 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Y EDPYves Saint Laurent · Decant · 9 ml$16.00$1.78/mlNo comps yet
Full

Yves Saint Laurent

Y EDP

decant9 ml

$16.00

$1.78/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Read the original postShow

Hey everyone, offering a selection of curated packs and standalone decants to fund the next fix.

***

https://imgur.com/a/hELWR44

https://imgur.com/a/bnVMOOp

***

Technical Note: Thick-walled glass "10ml" decants hold a maximum of 9ml when leaving proper headspace for the atomizer. Smaller vials hold a true, complete 5ml. To ensure transparency, all items and pricing are based on exact fluid volumes (9ml and 5ml).

***

### 📦 Fixed Curated Bundles *Buy the pre-curated set to instantly save on baseline postage fees:*

* 🪵 **Pack A: "Suede & Smoke" (19ml) — $39 Shipped** (9ml TF Ombré Leather | 5ml Xerjoff Naxos | 5ml Gucci Guilty Absolute) * ❄️ **Pack B: "The Dark Velvet Vault" (23ml) — $39 Shipped** (9ml Boss Scent Elixir | 9ml Boss Scent Le Parfum | 5ml Dolce Amalfi) * 🌊 **Pack C: "The High-Prestige Suite" (23ml) — $49 Shipped** (9ml JTC 40 Knots | 9ml Spicebomb Nightvision | 5ml LV L’Immensité) * 🧊 **Pack D: "The Evolution of Acqua" (23ml) — $29 Shipped** (9ml AdG Parfum | 9ml AdG EDP | 5ml AdG Absolu)

***

### 🛸 Ultra-Cheap Bundle Add-On *Because an extra decant slides straight into your core bubble mailer with zero extra postage weight:* * **Take $4 off any individual decant below.**

***

### 🧪 A La Carte *Mix and match your own selection. All prices include standalone shipping.* *🔥 **TAKE $4 OFF EACH ADDITIONAL DECANT!(Max $12)***

| Fragrance House & Scent | 5ml Shipped | 9ml Shipped | | :--- | :--- | :--- | | **Dior** Sauvage EDP | **$11** | **$17** | | **Giorgio Armani** Acqua Di Giò Absolu | **$12** | **$19** | | **Giorgio Armani** Acqua Di Giò EDP | **$10** | **$16** | | **Giorgio Armani** Acqua Di Giò Parfum | **$12** | **$19** | | **Gucci** Guilty Absolute | **$11** | **$17** | | **Hugo Boss** The Scent Elixir | **$12** | **$20** | | **Hugo Boss** The Scent Le Parfum | **$11** | **$17** | | **Louis Vuitton** L’Immensité *(Qty limited)* | **$26** | **N/A** | | **Tom Ford** Ombré Leather EDP | **$15** | **$23** | | **Viktor & Rolf** Spicebomb Nightvision EDP | **$12** | **$18** | | **Xerjoff** Casamorati Dolce Amalfi | **$14** | **$22** | | **Xerjoff** JTC 40 Knots | **$16** | **$24** | | **Xerjoff** Naxos | **$16** | **$24** | | **Yves Saint Laurent** Y EDP | **$10** | **$16** |

***

### 📜 Terms of Sale & Shipping * **Payment:** PayPal Goods & Services (G&S) only. All listed prices are flat and fully cover the G&S processing fee. * **Shipping:** Shipped securely via USPS Ground Advantage with tracking. Packages will go out within 24–48 hours of cleared payment. * **Verification:** Please reply "PM" or "Chat" on this thread before messaging me directly.

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

3 days ago$24.00active
3 days ago$11.00active
3 days ago$17.00active
3 days ago$10.00active
3 days ago$16.00active
3 days ago$12.00active
3 days ago$19.00active
3 days ago$11.00active
3 days ago$17.00active
3 days ago$12.00active
3 days ago$20.00active
3 days ago$11.00active
3 days ago$17.00active
3 days ago$26.00active
3 days ago$15.00active
3 days ago$23.00active
3 days ago$12.00active
3 days ago$18.00active
3 days ago$14.00active
3 days ago$22.00active
3 days ago$16.00active
3 days ago$24.00active
3 days ago$16.00active
3 days ago$10.00active
3 days ago$16.00active

Asking about 40 Knots 5 ml · $16