Giorgio Armani Acqua di Gio Parfum
View listing1 day ago
58% above market · 1 comp
$3.00/ml
Plus $10.00 shipping
6 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 11 hours ago
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$83median ask · 1 ask · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Giorgio Armani Acqua di Gio Parfum over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Giorgio Armani Acqua di Gio Parfum
View listing1 day ago
58% above market · 1 comp
$3.00/ml
Plus $10.00 shipping
Giorgio Armani Acqua di Gio Parfum
View listing1 day ago
34% under market · 1 comp
$1.90/ml
Shipping not stated
Giorgio Armani Acqua di Gio Parfum
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$2.40/ml
Shipping included
Giorgio Armani Acqua di Gio Parfum
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$2.11/ml
Shipping included
Giorgio Armani Acqua di Gio Parfum
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$0.96/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Giorgio Armani Acqua di Gio Parfum | u/REDLINE-007 | 10 ml | decant | $30.00 $3.00/ml Plus $10.00 shipping | 58% above market · 1 comp | 1 day ago |
Giorgio Armani Acqua di Gio Parfum | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $19.00 $1.90/ml Shipping not stated | 34% under market · 1 comp | 1 day ago |
Giorgio Armani Acqua di Gio Parfum | u/Inspectorj28 | 5 ml | decant | $12.00 $2.40/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Giorgio Armani Acqua di Gio Parfum | u/Inspectorj28 | 9 ml | decant | $19.00 $2.11/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Giorgio Armani Acqua di Gio Parfum | u/ComprehensiveTower71 | 125 ml | full bottle new open box | $120.00 $0.96/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Giorgio Armani Acqua di Gio Parfum
View listing11 hours ago
Not enough comps yet
$0.60/ml
Plus $5.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Giorgio Armani Acqua di Gio Parfum | u/Comfortable-Offer-26 | 75 ml | full bottle | $45.00 $0.60/ml Plus $5.00 shipping | Not enough comps yet | 11 hours ago |