Xerjoff 40 Knots
View listing2 hours ago
96% above market · 4 comps
$5.50/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$143median ask · 1 ask · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Xerjoff 40 Knots over the last 90 days.
MSRP comes from the brand's own US store or a US authorized retailer, for this exact bottle size. Street price is what discounters charge. Marketplaces, testers, sets, other sizes, and non-US stores are excluded.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Xerjoff 40 Knots
View listing2 hours ago
96% above market · 4 comps
$5.50/ml
Shipping not stated
Xerjoff 40 Knots
View listing8 hours ago
40% under market · 4 comps
$2.50/ml
Shipping not stated
Xerjoff 40 Knots
View listing1 day ago
12% above market · 2 comps
$4.10/ml
Plus $7.50 shipping
Xerjoff 40 Knots
View listing2 days ago
45% under retail
$1.50/ml
Shipping included
Xerjoff 40 Knots
View listing2 days ago
33% under market · 4 comps
$2.70/ml
Shipping not stated
Xerjoff 40 Knots
View listing3 days ago
96% above market · 4 comps
$5.50/ml
Shipping not stated
Xerjoff 40 Knots
View listing3 days ago
29% under market · 4 comps
$2.90/ml
Plus $6.00 shipping
Xerjoff 40 Knots
View listing3 days ago
22% under market · 2 comps
$3.20/ml
Shipping included
Xerjoff 40 Knots
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$2.67/ml
Shipping included
Xerjoff 40 Knots
View listing4 days ago
Near market · 1 comp
$1.88/ml
Plus $5.00 shipping
Xerjoff 40 Knots
View listing5 days ago
42% under retail
$1.58/ml
Shipping included
Xerjoff 40 Knots
View listing5 days ago
12% above market · 2 comps
$4.10/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Xerjoff 40 Knots | u/jlpazz | 10 ml | decant | $55.00 $5.50/ml Shipping not stated | 96% above market · 4 comps | 2 hours ago |
Xerjoff 40 Knots | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $25.00 $2.50/ml Shipping not stated | 40% under market · 4 comps | 8 hours ago |
Xerjoff 40 Knots | u/youme211 | 5 ml | decant | $20.50 $4.10/ml Plus $7.50 shipping | 12% above market · 2 comps | 1 day ago |
Xerjoff 40 Knots | u/sarbin0w2 | 100 ml | full bottle | $150.00 $1.50/ml Shipping included | 45% under retail | 2 days ago |
Xerjoff 40 Knots | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $27.00 $2.70/ml Shipping not stated | 33% under market · 4 comps | 2 days ago |
Xerjoff 40 Knots | u/jlpazz | 10 ml | decant | $55.00 $5.50/ml Shipping not stated | 96% above market · 4 comps | 3 days ago |
Xerjoff 40 Knots | u/fragdelta | 10 ml | decant | $29.00 $2.90/ml Plus $6.00 shipping | 29% under market · 4 comps | 3 days ago |
Xerjoff 40 Knots | u/Inspectorj28 | 5 ml | decant | $16.00 $3.20/ml Shipping included | 22% under market · 2 comps | 3 days ago |
Xerjoff 40 Knots | u/Inspectorj28 | 9 ml | decant | $24.00 $2.67/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Xerjoff 40 Knots | u/Legitimate-Leg3675 | 50 ml | partial bottle used | $80.00 $1.88/ml Plus $5.00 shipping | Near market · 1 comp | 4 days ago |
Xerjoff 40 Knots | u/teehj | 100 ml | partial bottle used | $155.00 $1.58/ml Shipping included | 42% under retail | 5 days ago |
Xerjoff 40 Knots | u/youme211 | 5 ml | decant | $20.50 $4.10/ml Plus $7.50 shipping | 12% above market · 2 comps | 5 days ago |
Xerjoff 40 Knots
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$1.88/ml
Plus $5.00 shipping
Xerjoff 40 Knots
View listing5 days ago
51% under retail
$1.38/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Xerjoff 40 Knots | u/Legitimate-Leg3675 | 50 ml | partial bottle used | $80.00 $1.88/ml Plus $5.00 shipping | Near market · 1 comp | 2 days ago |
Xerjoff 40 Knots | u/Wiggletastic | 100 ml | full bottle used | $135.00 $1.38/ml Shipping included | 51% under retail | 5 days ago |