Xerjoff Dolce Amalfi
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$2.40/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Xerjoff Dolce Amalfi over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Xerjoff Dolce Amalfi
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$2.40/ml
Plus $6.00 shipping
Xerjoff Dolce Amalfi
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$2.44/ml
Shipping included
Xerjoff Dolce Amalfi
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$2.80/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Xerjoff Dolce Amalfi | u/fragdelta | 10 ml | decant | $24.00 $2.40/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 3 days ago |
Xerjoff Dolce Amalfi | u/Inspectorj28 | 9 ml | decant | $22.00 $2.44/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Xerjoff Dolce Amalfi | u/Inspectorj28 | 5 ml | decant | $14.00 $2.80/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |