Yves Saint Laurent Tuxedo Sharp Patchouli
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$4.40/ml
Plus $7.50 shipping
6 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 1 day ago
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Yves Saint Laurent Tuxedo Sharp Patchouli over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Yves Saint Laurent Tuxedo Sharp Patchouli
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$4.40/ml
Plus $7.50 shipping
Yves Saint Laurent Tuxedo Sharp Patchouli
View listing2 days ago
Unusually low — verify before paying
$4.90/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent Tuxedo Sharp Patchouli
View listing5 days ago
Unusually low — verify before paying
$4.90/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent Tuxedo Sharp Patchouli
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$4.40/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Yves Saint Laurent Tuxedo Sharp Patchouli | u/youme211 | 5 ml | decant | $22.00 $4.40/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 1 day ago |
Yves Saint Laurent Tuxedo Sharp Patchouli | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $49.00 $4.90/ml Shipping not stated | Unusually low — verify before paying | 2 days ago |
Yves Saint Laurent Tuxedo Sharp Patchouli | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $49.00 $4.90/ml Shipping not stated | Unusually low — verify before paying | 5 days ago |
Yves Saint Laurent Tuxedo Sharp Patchouli | u/youme211 | 5 ml | decant | $22.00 $4.40/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 5 days ago |
Yves Saint Laurent Tuxedo Sharp Patchouli
View listing2 days ago
178% above market · 3 comps
$13.60/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent Tuxedo Sharp Patchouli
View listing5 days ago
178% above market · 3 comps
$13.60/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Yves Saint Laurent Tuxedo Sharp Patchouli | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $136.00 $13.60/ml Shipping not stated | 178% above market · 3 comps | 2 days ago |
Yves Saint Laurent Tuxedo Sharp Patchouli | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $136.00 $13.60/ml Shipping not stated | 178% above market · 3 comps | 5 days ago |