Xerjoff Torino 22
View listing2 days ago
36% under market · 1 comp
$2.60/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$103median ask · 0 asks · 2 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Xerjoff Torino 22 over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Xerjoff Torino 22
View listing2 days ago
36% under market · 1 comp
$2.60/ml
Shipping not stated
Xerjoff Torino 22
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$4.60/ml
Shipping not stated
Xerjoff Torino 22
View listing2 days ago
63% above market · 1 comp
$4.25/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Xerjoff Torino 22 | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $26.00 $2.60/ml Shipping not stated | 36% under market · 1 comp | 2 days ago |
Xerjoff Torino 22 | u/Illustrious_Theory13 | 5 ml | decant | $23.00 $4.60/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Xerjoff Torino 22 | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $42.50 $4.25/ml Shipping not stated | 63% above market · 1 comp | 2 days ago |
Xerjoff Torino 22
View listing1 day ago
22% under market · 1 comp
$1.82/ml
Shipping included
Xerjoff Torino 22
View listing3 days ago
28% above market · 1 comp
$2.30/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Xerjoff Torino 22 | u/SasquatchCrusher | 50 ml | full bottle used | $90.00 $1.82/ml Shipping included | 22% under market · 1 comp | 1 day ago |
Xerjoff Torino 22 | u/Burrzky | 50 ml | full bottle sealed | $115.00 $2.30/ml Shipping included | 28% above market · 1 comp | 3 days ago |