Xerjoff Alexandria II
View listing14 hours ago
Near market · 1 comp
$2.30/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$228median ask · 1 ask · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Xerjoff Alexandria II over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Xerjoff Alexandria II
View listing14 hours ago
Near market · 1 comp
$2.30/ml
Shipping not stated
Xerjoff Alexandria II
View listing14 hours ago
29% under market · 2 comps
$3.20/ml
Shipping not stated
Xerjoff Alexandria II
View listing1 day ago
10% under market · 1 comp
$2.70/ml
Plus $6.00 shipping
Xerjoff Alexandria II
View listing2 days ago
21% above market · 2 comps
$4.60/ml
Shipping not stated
Xerjoff Alexandria II
View listing3 days ago
13% above market · 2 comps
$4.40/ml
Plus $6.00 shipping
Xerjoff Alexandria II
View listing4 days ago
11% above market · 1 comp
$3.00/ml
Plus $6.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Xerjoff Alexandria II | u/DukeVerse | 100 ml | full bottle used | $230.00 $2.30/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 14 hours ago |
Xerjoff Alexandria II | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $32.00 $3.20/ml Shipping not stated | 29% under market · 2 comps | 14 hours ago |
Xerjoff Alexandria II | u/Skapoodllle | 30 ml | decant | $81.00 $2.70/ml Plus $6.00 shipping | 10% under market · 1 comp | 1 day ago |
Xerjoff Alexandria II | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $46.00 $4.60/ml Shipping not stated | 21% above market · 2 comps | 2 days ago |
Xerjoff Alexandria II | u/fragdelta | 10 ml | decant | $44.00 $4.40/ml Plus $6.00 shipping | 13% above market · 2 comps | 3 days ago |
Xerjoff Alexandria II | u/nafis1624 | 30 ml | decant | $90.00 $3.00/ml Plus $6.00 shipping | 11% above market · 1 comp | 4 days ago |
Xerjoff Alexandria II
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$2.25/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Xerjoff Alexandria II | u/Good_Source776 | 100 ml | full bottle | $225.00 $2.25/ml Shipping included | Near market · 1 comp | 5 days ago |