Xerjoff La Capitale
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$5.50/ml
Plus $7.50 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$125median ask · 1 ask · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Xerjoff La Capitale over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Xerjoff La Capitale
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$5.50/ml
Plus $7.50 shipping
Xerjoff La Capitale
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$2.50/ml
Shipping included
Xerjoff La Capitale
View listing3 days ago
49% above market · 2 comps
$5.20/ml
Shipping not stated
Xerjoff La Capitale
View listing3 days ago
13% above market · 2 comps
$4.40/ml
Plus $6.00 shipping
Xerjoff La Capitale
View listing5 days ago
46% under market · 2 comps
$2.60/ml
Shipping not stated
Xerjoff La Capitale
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$5.50/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Xerjoff La Capitale | u/youme211 | 5 ml | decant | $27.50 $5.50/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 1 day ago |
Xerjoff La Capitale | u/sarbin0w2 | 50 ml | full bottle | $125.00 $2.50/ml Shipping included | Not enough comps yet | 1 day ago |
Xerjoff La Capitale | u/jlpazz | 10 ml | decant | $52.00 $5.20/ml Shipping not stated | 49% above market · 2 comps | 3 days ago |
Xerjoff La Capitale | u/fragdelta | 10 ml | decant | $44.00 $4.40/ml Plus $6.00 shipping | 13% above market · 2 comps | 3 days ago |
Xerjoff La Capitale | u/Equivalent_Error6426 | 10 ml | decant | $26.00 $2.60/ml Shipping not stated | 46% under market · 2 comps | 5 days ago |
Xerjoff La Capitale | u/youme211 | 5 ml | decant | $27.50 $5.50/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 5 days ago |