Maison Francis Kurkdjian Oud Extrait
View listing2 days ago
60% above market · 1 comp
$8.00/ml
Plus $10.00 shipping
6 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 2 days ago
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$211median ask · 2 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Maison Francis Kurkdjian Oud Extrait over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Maison Francis Kurkdjian Oud Extrait
View listing2 days ago
60% above market · 1 comp
$8.00/ml
Plus $10.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Oud Extrait
View listing2 days ago
34% under market · 1 comp
$5.00/ml
Shipping not stated
Maison Francis Kurkdjian Oud Extrait
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$2.38/ml
Shipping not stated
Maison Francis Kurkdjian Oud Extrait
View listing4 days ago
Near market · 2 comps
$3.01/ml
Plus $6.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Oud Extrait
View listing4 days ago
8% above market · 2 comps
$3.14/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Maison Francis Kurkdjian Oud Extrait | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $40.00 $8.00/ml Plus $10.00 shipping | 60% above market · 1 comp | 2 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Oud Extrait | u/ZestyclosePlan8630 | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Shipping not stated | 34% under market · 1 comp | 2 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Oud Extrait | u/Unable-Dimension5056 | 70 ml | partial bottle used | $160.00 $2.38/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Oud Extrait | u/jravitz | 70 ml | full bottle used | $211.00 $3.01/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 2 comps | 4 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Oud Extrait | u/ComprehensiveTower71 | 70 ml | full bottle new open box | $220.00 $3.14/ml Shipping included | 8% above market · 2 comps | 4 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Oud Extrait
View listing4 days ago
10% under market · 2 comps
$2.79/ml
Shipping included