Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme Extrait
View listing7 hours ago
Not enough comps yet
$3.22/ml
Plus $6.00 shipping
7 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 7 hours ago
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$275median ask · 5 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme Extrait over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme Extrait
View listing7 hours ago
Not enough comps yet
$3.22/ml
Plus $6.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme Extrait
View listing3 days ago
4% under market · 3 comps
$3.79/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme Extrait
View listing3 days ago
4% above market · 3 comps
$3.93/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme Extrait
View listing3 days ago
Unusually low — verify before paying
$1.93/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme Extrait
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$1.73/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme Extrait
View listing3 days ago
13% above market · 3 comps
$4.29/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme Extrait
View listing3 days ago
Not enough comps yet
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme Extrait | u/jravitz | 70 ml | partial bottle used | $221.00 $3.22/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 7 hours ago |
Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme Extrait | u/Burrzky | 70 ml | full bottle used | $265.00 $3.79/ml Shipping included | 4% under market · 3 comps | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme Extrait | u/ComprehensiveTower71 | 70 ml | full bottle new open box | $275.00 $3.93/ml Shipping included | 4% above market · 3 comps | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme Extrait | u/ComprehensiveTower71 | 70 ml | full bottle new open box | $135.00 $1.93/ml Shipping included | Unusually low — verify before paying | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme Extrait | u/ComprehensiveTower71 | 200 ml | full bottle new open box | $345.00 $1.73/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme Extrait | u/ComprehensiveTower71 | 70 ml | full bottle new open box | $300.00 $4.29/ml Shipping included | 13% above market · 3 comps | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme Extrait | u/ComprehensiveTower71 | 70 ml | partial bottle used | $250.00 Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |