Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing4 hours ago
Near market · 3 comps
$2.88/ml
Plus $6.00 shipping
34 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 4 hours ago
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$300median ask · 13 asks · 4 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait over the last 90 days.
MSRP comes from the brand's own US store or a US authorized retailer, for this exact bottle size. Street price is what discounters charge. Marketplaces, testers, sets, other sizes, and non-US stores are excluded.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing4 hours ago
Near market · 3 comps
$2.88/ml
Plus $6.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing4 hours ago
4% under market · 10 comps
$4.07/ml
Plus $6.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing4 hours ago
14% above market · 10 comps
$4.80/ml
Plus $6.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing4 hours ago
5% above market · 3 comps
$2.93/ml
Plus $6.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing4 hours ago
27% under market · 4 comps
$3.50/ml
Shipping not stated
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing13 hours ago
7% under market · 3 comps
$2.65/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing1 day ago
7% above market · 4 comps
$5.70/ml
Plus $7.50 shipping
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing1 day ago
50% above market · 4 comps
$8.00/ml
Plus $10.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing1 day ago
9% under market · 4 comps
$5.00/ml
Shipping not stated
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing2 days ago
4% above market · 4 comps
$4.80/ml
Shipping not stated
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing2 days ago
16% under market · 4 comps
$4.80/ml
Shipping not stated
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing2 days ago
17% above market · 1 comp
$4.50/ml
Plus $6.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing3 days ago
74% above market · 4 comps
$8.00/ml
Shipping not stated
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing3 days ago
8% under market · 4 comps
$4.40/ml
Plus $6.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing3 days ago
20% above market · 2 comps
$4.68/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing3 days ago
26% under market · 10 comps
$3.14/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing3 days ago
6% under market · 10 comps
$4.00/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing3 days ago
10% above market · 10 comps
$4.64/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing3 days ago
Near market · 10 comps
$4.23/ml
Plus $6.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing3 days ago
Near market · 10 comps
$4.23/ml
Plus $6.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing3 days ago
20% above market · 10 comps
$5.09/ml
Plus $6.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$2.93/ml
Plus $6.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing3 days ago
Not enough comps yet
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing4 days ago
5% above market · 10 comps
$4.43/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing5 days ago
4% above market · 4 comps
$4.80/ml
Shipping not stated
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing5 days ago
7% above market · 4 comps
$5.70/ml
Plus $7.50 shipping
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing15 days ago
6% under market · 10 comps
$4.00/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait | u/jravitz | 200 ml | full bottle used | $571.00 $2.88/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 3 comps | 4 hours ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait | u/jravitz | 70 ml | full bottle used | $285.00 $4.07/ml Plus $6.00 shipping | 4% under market · 10 comps | 4 hours ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait | u/jravitz | 70 ml | full bottle sealed | $336.00 $4.80/ml Plus $6.00 shipping | 14% above market · 10 comps | 4 hours ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait | u/jravitz | 200 ml | full bottle used | $581.00 $2.93/ml Plus $6.00 shipping | 5% above market · 3 comps | 4 hours ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Shipping not stated | 27% under market · 4 comps | 4 hours ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait | u/b3nzy | 200 ml | full bottle new open box | $530.00 $2.65/ml Shipping included | 7% under market · 3 comps | 13 hours ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait | u/youme211 | 5 ml | decant | $28.50 $5.70/ml Plus $7.50 shipping | 7% above market · 4 comps | 1 day ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $40.00 $8.00/ml Plus $10.00 shipping | 50% above market · 4 comps | 1 day ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait | u/ZestyclosePlan8630 | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Shipping not stated | 9% under market · 4 comps | 1 day ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $48.00 $4.80/ml Shipping not stated | 4% above market · 4 comps | 2 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait | u/Illustrious_Theory13 | 5 ml | decant | $24.00 $4.80/ml Shipping not stated | 16% under market · 4 comps | 2 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait | u/Important_Debate_255 | 30 ml | decant | $135.00 $4.50/ml Plus $6.00 shipping | 17% above market · 1 comp | 2 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait | u/jlpazz | 10 ml | decant | $80.00 $8.00/ml Shipping not stated | 74% above market · 4 comps | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait | u/fragdelta | 10 ml | decant | $44.00 $4.40/ml Plus $6.00 shipping | 8% under market · 4 comps | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait | u/Burrzky | 70 ml | partial bottle used | $180.00 $4.68/ml Shipping included | 20% above market · 2 comps | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait | u/Burrzky | 70 ml | full bottle used | $220.00 $3.14/ml Shipping included | 26% under market · 10 comps | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait | u/Burrzky | 70 ml | full bottle used | $280.00 $4.00/ml Shipping included | 6% under market · 10 comps | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait | u/Burrzky | 70 ml | full bottle sealed | $325.00 $4.64/ml Shipping included | 10% above market · 10 comps | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait | u/jravitz | 70 ml | full bottle used | $296.00 $4.23/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 10 comps | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait | u/jravitz | 70 ml | full bottle used | $296.00 $4.23/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 10 comps | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait | u/jravitz | 70 ml | full bottle sealed | $356.00 $5.09/ml Plus $6.00 shipping | 20% above market · 10 comps | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait | u/jravitz | 200 ml | partial bottle used | $581.00 $2.93/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait | u/ComprehensiveTower71 | 200 ml | partial bottle used | $500.00 Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait | u/dunkinnd | 70 ml | full bottle new open box | $310.00 $4.43/ml Shipping included | 5% above market · 10 comps | 4 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $48.00 $4.80/ml Shipping not stated | 4% above market · 4 comps | 5 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait | u/youme211 | 5 ml | decant | $28.50 $5.70/ml Plus $7.50 shipping | 7% above market · 4 comps | 5 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait | u/drawer_clean | 70 ml | full bottle | $280.00 $4.00/ml Shipping included | 6% under market · 10 comps | 15 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing7 hours ago
15% under market · 1 comp
$3.83/ml
Shipping not stated
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing3 days ago
Near market · 2 comps
$4.11/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing3 days ago
Near market · 10 comps
$4.29/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing3 days ago
18% above market · 1 comp
$4.71/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing3 days ago
Near market · 3 comps
$2.83/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing4 days ago
15% under market · 1 comp
$4.00/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait
View listing5 days ago
16% under market · 2 comps
$3.68/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait | u/Material-Rain-2268 | 30 ml | decant | $115.00 $3.83/ml Shipping not stated | 15% under market · 1 comp | 7 hours ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait | u/Burrzky | 70 ml | partial bottle used | $230.00 $4.11/ml Shipping included | Near market · 2 comps | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait | u/Burrzky | 70 ml | full bottle used | $300.00 $4.29/ml Shipping included | Near market · 10 comps | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait | u/Burrzky | 35 ml | full bottle sealed | $165.00 $4.71/ml Shipping included | 18% above market · 1 comp | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait | u/Burrzky | 200 ml | full bottle used | $555.00 $2.83/ml Shipping included | Near market · 3 comps | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait | u/dunkinnd | 35 ml | full bottle new open box | $140.00 $4.00/ml Shipping included | 15% under market · 1 comp | 4 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait | u/xKarmaa | 70 ml | partial bottle used | $250.00 $3.68/ml Shipping included | 16% under market · 2 comps | 5 days ago |