Maison Francis Kurkdjian L'Eau À La Rose EDT
View listing8 hours ago
10% above market · 2 comps
$2.36/ml
Plus $6.00 shipping
4 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 8 hours ago
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$165median ask · 3 asks · 0 sold
Prices for Maison Francis Kurkdjian L'Eau À La Rose EDT over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Maison Francis Kurkdjian L'Eau À La Rose EDT
View listing8 hours ago
10% above market · 2 comps
$2.36/ml
Plus $6.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian L'Eau À La Rose EDT
View listing3 days ago
10% above market · 2 comps
$2.36/ml
Plus $6.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian L'Eau À La Rose EDT
View listing3 days ago
Not enough comps yet
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian L'Eau À La Rose EDT
View listing3 days ago
18% under market · 2 comps
$1.93/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Maison Francis Kurkdjian L'Eau À La Rose EDT | u/jravitz | 70 ml | full bottle used | $165.00 $2.36/ml Plus $6.00 shipping | 10% above market · 2 comps | 8 hours ago |
Maison Francis Kurkdjian L'Eau À La Rose EDT | u/jravitz | 70 ml | full bottle used | $165.00 $2.36/ml Plus $6.00 shipping | 10% above market · 2 comps | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian L'Eau À La Rose EDT | u/ComprehensiveTower71 | 70 ml | partial bottle used | $145.00 Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian L'Eau À La Rose EDT | u/ComprehensiveTower71 | 70 ml | full bottle new open box | $135.00 $1.93/ml Shipping included | 18% under market · 2 comps | 3 days ago |