Maison Francis Kurkdjian Féminin Pluriel
View listing7 hours ago
6% above market · 3 comps
$2.36/ml
Plus $6.00 shipping
4 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 7 hours ago
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$160median ask · 3 asks · 1 sold
Prices for Maison Francis Kurkdjian Féminin Pluriel over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Maison Francis Kurkdjian Féminin Pluriel
View listing7 hours ago
6% above market · 3 comps
$2.36/ml
Plus $6.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Féminin Pluriel
View listing3 days ago
7% above market · 3 comps
$2.37/ml
Plus $6.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Féminin Pluriel
View listing3 days ago
6% under market · 3 comps
$2.21/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Maison Francis Kurkdjian Féminin Pluriel | u/jravitz | 70 ml | full bottle used | $165.00 $2.36/ml Plus $6.00 shipping | 6% above market · 3 comps | 7 hours ago |
Maison Francis Kurkdjian Féminin Pluriel | u/jravitz | 70 ml | full bottle used | $166.00 $2.37/ml Plus $6.00 shipping | 7% above market · 3 comps | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Féminin Pluriel | u/ComprehensiveTower71 | 70 ml | full bottle new open box | $155.00 $2.21/ml Shipping included | 6% under market · 3 comps | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Féminin Pluriel
View listing3 days ago
6% under market · 3 comps
$2.21/ml
Shipping included