Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis EDT
View listing3 hours ago
Not enough comps yet
$0.95/ml
Shipping included
7 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 3 hours ago
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$141median ask · 5 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis EDT over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis EDT
View listing3 hours ago
Not enough comps yet
$0.95/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis EDT
View listing1 day ago
Near market · 3 comps
$2.01/ml
Plus $6.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis EDT
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$5.60/ml
Plus $10.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis EDT
View listing4 days ago
Near market · 3 comps
$2.00/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis EDT
View listing4 days ago
Near market · 3 comps
$2.01/ml
Plus $6.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis EDT
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$1.50/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis EDT
View listing6 days ago
21% above market · 3 comps
$2.43/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis EDT | u/sarbin0w2 | 200 ml | partial bottle used | $180.00 $0.95/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 hours ago |
Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis EDT | u/jravitz | 70 ml | full bottle used | $141.00 $2.01/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 3 comps | 1 day ago |
Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis EDT | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $28.00 $5.60/ml Plus $10.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis EDT | u/Burrzky | 70 ml | full bottle used | $140.00 $2.00/ml Shipping included | Near market · 3 comps | 4 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis EDT | u/jravitz | 70 ml | full bottle used | $141.00 $2.01/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 3 comps | 4 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis EDT | u/ComprehensiveTower71 | 200 ml | full bottle new open box | $300.00 $1.50/ml Shipping included | Not enough comps yet | 4 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis EDT | u/HowdyDutyScuti | 70 ml | full bottle sealed | $170.00 $2.43/ml Shipping included | 21% above market · 3 comps | 6 days ago |