Maison Francis Kurkdjian A La Homme Rose
View listing2 days ago
9% under market · 2 comps
$5.00/ml
Plus $7.50 shipping
6 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 2 days ago
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$183median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Maison Francis Kurkdjian A La Homme Rose over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Maison Francis Kurkdjian A La Homme Rose
View listing2 days ago
9% under market · 2 comps
$5.00/ml
Plus $7.50 shipping
Maison Francis Kurkdjian A La Homme Rose
View listing2 days ago
20% above market · 2 comps
$6.00/ml
Plus $10.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian A La Homme Rose
View listing4 days ago
15% above market · 1 comp
$2.79/ml
Shipping not stated
Maison Francis Kurkdjian A La Homme Rose
View listing4 days ago
13% under market · 1 comp
$2.43/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian A La Homme Rose
View listing6 days ago
9% under market · 2 comps
$5.00/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Maison Francis Kurkdjian A La Homme Rose | u/youme211 | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Plus $7.50 shipping | 9% under market · 2 comps | 2 days ago |
Maison Francis Kurkdjian A La Homme Rose | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $30.00 $6.00/ml Plus $10.00 shipping | 20% above market · 2 comps | 2 days ago |
Maison Francis Kurkdjian A La Homme Rose | u/sarbin0w2 | 70 ml | full bottle | $195.00 $2.79/ml Shipping not stated | 15% above market · 1 comp | 4 days ago |
Maison Francis Kurkdjian A La Homme Rose | u/Burrzky | 70 ml | full bottle used | $170.00 $2.43/ml Shipping included | 13% under market · 1 comp | 4 days ago |
Maison Francis Kurkdjian A La Homme Rose | u/youme211 | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Plus $7.50 shipping | 9% under market · 2 comps | 6 days ago |
Maison Francis Kurkdjian A La Homme Rose
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$2.33/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Maison Francis Kurkdjian A La Homme Rose | u/bigchungamunga69 | 70 ml | partial bottle used | $140.00 $2.33/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 3 days ago |