Diptyque L'Eau Papier
View listing1 day ago
Near market · 2 comps
$3.10/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$140median ask · 1 ask · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Diptyque L'Eau Papier over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Diptyque L'Eau Papier
View listing1 day ago
Near market · 2 comps
$3.10/ml
Plus $6.00 shipping
Diptyque L'Eau Papier
View listing2 days ago
15% under market · 2 comps
$2.75/ml
Shipping not stated
Diptyque L'Eau Papier
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$4.20/ml
Shipping not stated
Diptyque L'Eau Papier
View listing3 days ago
16% above market · 2 comps
$3.40/ml
Plus $6.00 shipping
Diptyque L'Eau Papier
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$1.40/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Diptyque L'Eau Papier | u/Constant-Winter-9757 | 10 ml | decant | $31.00 $3.10/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 2 comps | 1 day ago |
Diptyque L'Eau Papier | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $27.50 $2.75/ml Shipping not stated | 15% under market · 2 comps | 2 days ago |
Diptyque L'Eau Papier | u/jlpazz | 5 ml | decant | $21.00 $4.20/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 3 days ago |
Diptyque L'Eau Papier | u/fragdelta | 10 ml | decant | $34.00 $3.40/ml Plus $6.00 shipping | 16% above market · 2 comps | 3 days ago |
Diptyque L'Eau Papier | u/vef3oh | 100 ml | full bottle | $140.00 $1.40/ml Shipping included | Not enough comps yet | 5 days ago |