Diptyque Eau Rose EDT
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$1.29/ml
Shipping included
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$129median ask · 1 ask · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Diptyque Eau Rose EDT over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Diptyque Eau Rose EDT
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$1.29/ml
Shipping included
Diptyque Eau Rose EDT
View listing1 day ago
3% above market · 1 comp
$3.10/ml
Plus $6.00 shipping
Diptyque Eau Rose EDT
View listing3 days ago
3% under market · 1 comp
$3.00/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Diptyque Eau Rose EDT | u/Constant-Winter-9757 | 100 ml | full bottle sealed | $129.00 $1.29/ml Shipping included | Not enough comps yet | 1 day ago |
Diptyque Eau Rose EDT | u/Constant-Winter-9757 | 10 ml | decant new open box | $31.00 $3.10/ml Plus $6.00 shipping | 3% above market · 1 comp | 1 day ago |
Diptyque Eau Rose EDT | u/jlpazz | 10 ml | decant | $30.00 $3.00/ml Shipping not stated | 3% under market · 1 comp | 3 days ago |