Diptyque Eau Duelle EDT
View listing5 hours ago
19% above market · 3 comps
$3.70/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$124median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Diptyque Eau Duelle EDT over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Diptyque Eau Duelle EDT
View listing5 hours ago
19% above market · 3 comps
$3.70/ml
Shipping not stated
Diptyque Eau Duelle EDT
View listing1 day ago
16% under market · 3 comps
$3.10/ml
Plus $6.00 shipping
Diptyque Eau Duelle EDT
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$1.49/ml
Shipping included
Diptyque Eau Duelle EDT
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$1.98/ml
Shipping included
Diptyque Eau Duelle EDT
View listing1 day ago
16% under market · 3 comps
$3.10/ml
Plus $6.00 shipping
Diptyque Eau Duelle EDT
View listing3 days ago
19% above market · 3 comps
$3.70/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Diptyque Eau Duelle EDT | u/jlpazz | 10 ml | decant | $37.00 $3.70/ml Shipping not stated | 19% above market · 3 comps | 5 hours ago |
Diptyque Eau Duelle EDT | u/Constant-Winter-9757 | 10 ml | decant new open box | $31.00 $3.10/ml Plus $6.00 shipping | 16% under market · 3 comps | 1 day ago |
Diptyque Eau Duelle EDT | u/Constant-Winter-9757 | 100 ml | full bottle sealed | $149.00 $1.49/ml Shipping included | Not enough comps yet | 1 day ago |
Diptyque Eau Duelle EDT | u/Constant-Winter-9757 | 50 ml | full bottle sealed | $99.00 $1.98/ml Shipping included | Not enough comps yet | 1 day ago |
Diptyque Eau Duelle EDT | u/Constant-Winter-9757 | 10 ml | decant new open box | $31.00 $3.10/ml Plus $6.00 shipping | 16% under market · 3 comps | 1 day ago |
Diptyque Eau Duelle EDT | u/jlpazz | 10 ml | decant | $37.00 $3.70/ml Shipping not stated | 19% above market · 3 comps | 3 days ago |