Diptyque Fleur de Peau EDP
View listing5 hours ago
29% above market · 2 comps
$4.00/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$356median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Diptyque Fleur de Peau EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Diptyque Fleur de Peau EDP
View listing5 hours ago
29% above market · 2 comps
$4.00/ml
Shipping not stated
Diptyque Fleur de Peau EDP
View listing11 hours ago
Near market · 1 comp
$1.78/ml
Plus $6.00 shipping
Diptyque Fleur de Peau EDP
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$2.51/ml
Shipping included
Diptyque Fleur de Peau EDP
View listing1 day ago
4% above market · 2 comps
$3.50/ml
Plus $6.00 shipping
Diptyque Fleur de Peau EDP
View listing2 days ago
25% under market · 2 comps
$2.70/ml
Shipping not stated
Diptyque Fleur de Peau EDP
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$6.75/ml
Shipping not stated
Diptyque Fleur de Peau EDP
View listing3 days ago
Near market · 1 comp
$1.78/ml
Plus $6.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Diptyque Fleur de Peau EDP | u/jlpazz | 10 ml | decant | $40.00 $4.00/ml Shipping not stated | 29% above market · 2 comps | 5 hours ago |
Diptyque Fleur de Peau EDP | u/jravitz | 200 ml | full bottle sealed | $356.00 $1.78/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 1 comp | 11 hours ago |
Diptyque Fleur de Peau EDP | u/Constant-Winter-9757 | 75 ml | partial bottle used | $179.00 $2.51/ml Shipping included | Not enough comps yet | 1 day ago |
Diptyque Fleur de Peau EDP | u/Constant-Winter-9757 | 10 ml | decant used | $35.00 $3.50/ml Plus $6.00 shipping | 4% above market · 2 comps | 1 day ago |
Diptyque Fleur de Peau EDP | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $27.00 $2.70/ml Shipping not stated | 25% under market · 2 comps | 2 days ago |
Diptyque Fleur de Peau EDP | u/aRosySpell | 2 ml | decant | $13.50 $6.75/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Diptyque Fleur de Peau EDP | u/jravitz | 200 ml | full bottle sealed | $356.00 $1.78/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 1 comp | 3 days ago |