Diptyque Philosykos
View listing4 hours ago
Near market · 1 comp
$6.40/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$149median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Diptyque Philosykos over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Diptyque Philosykos
View listing4 hours ago
Near market · 1 comp
$6.40/ml
Shipping not stated
Diptyque Philosykos
View listing1 day ago
13% above market · 1 comp
$3.50/ml
Plus $6.00 shipping
Diptyque Philosykos
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$2.25/ml
Shipping included
Diptyque Philosykos
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$1.29/ml
Shipping included
Diptyque Philosykos
View listing1 day ago
11% under market · 1 comp
$3.10/ml
Plus $6.00 shipping
Diptyque Philosykos
View listing3 days ago
Near market · 1 comp
$6.40/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Diptyque Philosykos | u/jlpazz | 5 ml | decant | $32.00 $6.40/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 4 hours ago |
Diptyque Philosykos | u/Constant-Winter-9757 | 10 ml | decant new open box | $35.00 $3.50/ml Plus $6.00 shipping | 13% above market · 1 comp | 1 day ago |
Diptyque Philosykos | u/Constant-Winter-9757 | 75 ml | full bottle sealed | $169.00 $2.25/ml Shipping included | Not enough comps yet | 1 day ago |
Diptyque Philosykos | u/Constant-Winter-9757 | 100 ml | full bottle sealed | $129.00 $1.29/ml Shipping included | Not enough comps yet | 1 day ago |
Diptyque Philosykos | u/Constant-Winter-9757 | 10 ml | decant new open box | $31.00 $3.10/ml Plus $6.00 shipping | 11% under market · 1 comp | 1 day ago |
Diptyque Philosykos | u/jlpazz | 5 ml | decant | $32.00 $6.40/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 3 days ago |
Diptyque Philosykos
View listing14 hours ago
Not enough comps yet
$2.50/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Diptyque Philosykos | u/Dealer_Senior | 2 ml | sample | $5.00 $2.50/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 14 hours ago |