Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 1 day ago by u/palnajar3 · 11 comments

Last bit of this declutter

Listing photos

23 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

OromBvlgari · Partial · 125 ml$240.00$1.92/mlNo comps yet
Full

Bvlgari

Orom

partial bottle125 mlusedbottle box

Full-bottle equivalent $240.00. At this partial’s price per remaining ml, 125 ml would cost about $240.00. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$240.00

$1.92/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Black Saffron AbsoluByredo · Full · 100 ml$296.00$2.96/ml4% above market
Full
full bottle100 mlbottle box

$296.00

$2.96/ml

4% above market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Bottled BeyondHugo Boss · Full · 100 ml$76.00$0.76/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlfull presentation

$76.00

$0.76/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Guilty EDTGucci · Full · 125 ml$36.00$0.29/mlNo comps yet
Full
full bottle125 mlbottle only

$36.00

$0.29/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Khamrah QahwaLattafa · Full · 100 ml$31.00$0.31/ml82% above market
Full
full bottle100 mlbottle only

$31.00

$0.31/ml

82% above market · 3 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Reflection 45Amouage · Sample · 2 ml · 90%$15.00$8.33/mlNo comps yet
~2 ml left
sample2 mlused

$15.00

$8.33/ml

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
Oud for GreatnessInitio · Sample · 1.5 ml · 80%$10.00$8.33/mlNo comps yet
~1 ml left
sample1.5 mlused

$10.00

$8.33/ml

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
Atomic RoseInitio · Sample · 1.5 ml · 73%$10.00$9.09/mlNo comps yet
~1 ml left
sample1.5 mlused

$10.00

$9.09/ml

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
ImaginationLouis Vuitton · Sample · 2 ml · 88%$11.00$6.11/ml22% above market
~2 ml left

Louis Vuitton

Imagination

sample2 mlused

$11.00

$6.11/ml

22% above market · 5 comps · medium confidence

Message about this sample

Compared per remaining ml with other samples

Report a parsing error
L'ImmensiteLouis Vuitton · Sample · 2 ml · 80%$11.00$6.88/mlNear market
~2 ml left

Louis Vuitton

L'Immensite

sample2 mlused

$11.00

$6.88/ml

Near market · 4 comps · medium confidence

Message about this sample

Compared per remaining ml with other samples

Report a parsing error
The MoonFrederic Malle · Sample · 1 ml$16.00$16.00/mlNo comps yet
Full

Frederic Malle

The Moon

sample1 mlused

$16.00

$16.00/ml

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
Musc RavageurFrederic Malle · Sample · 1 ml · 50%$9.00$18.00/ml44% above market
~1 ml left

Frederic Malle

Musc Ravageur

sample1 mlused

$9.00

$18.00/ml

44% above market · 1 comp · low confidence

Message about this sample

Compared per remaining ml with other samples

Report a parsing error
New HaarlemBond No. 9 · Sample · 1.5 ml · 67%$9.50$9.50/mlNo comps yet
~1 ml left

Bond No. 9

New Haarlem

sample1.5 mlused

$9.50

$9.50/ml

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
Brampton immortals ExtraitEx Nihilo · Sample · 2 ml · 95%$22.00$11.58/mlNo comps yet
~2 ml left
sample2 mlused

$22.00

$11.58/ml

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
Radical Rose ExtraitMatiere premiere · Sample · 1 ml · 50%$8.00$16.00/mlNo comps yet
~1 ml left

Matiere premiere

Radical Rose Extrait

sample1 mlused

$8.00

$16.00/ml

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
Vanilla Powder ExtraitMatiere premiere · Sample · 1 ml · 80%$9.00$11.25/mlNo comps yet
~1 ml left

Matiere premiere

Vanilla Powder Extrait

sample1 mlused

$9.00

$11.25/ml

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
Vanilla 01Swiss Arabian · Sample · 1 ml · 75%$8.00$10.00/mlNo comps yet
~1 ml left

Swiss Arabian

Vanilla 01

sample1 mlused

$8.00

$10.00/ml

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
Drunk LoversBorn to Stand Out · Sample · 1 ml$9.00$9.00/mlNo comps yet
Full

Born to Stand Out

Drunk Lovers

sample1 mlused

$9.00

$9.00/ml

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
Neroli OutrenoirGuerlain · Sample · 1 ml · 80%$10.00$12.50/mlNo comps yet
~1 ml left
sample1 mlused

$10.00

$12.50/ml

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
Original VetiverCreed · Sample · 3 ml · 67%$12.00$6.00/mlNo comps yet
~2 ml left
sample3 mlused

$12.00

$6.00/ml

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
OG SantalCreed · Sample · 3 ml · 67%$12.00$6.00/mlNo comps yet
~2 ml left
sample3 mlused

$12.00

$6.00/ml

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
Silver Mountain WaterCreed · Sample · 3 ml · 33%$9.00$9.00/mlNo comps yet
~1 ml left
sample3 mlused

$9.00

$9.00/ml

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
Line 2654City Rhythm · Sample · 1 ml$9.50$9.50/mlNo comps yet
Full

City Rhythm

Line 2654

sample1 mlused

$9.50

$9.50/ml

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
Read the original postShow

Selling a few more bottles and a few decants. Paypal FF preferred payment. Prices are shipped.

ill be shipping out orders tomorrow. Check Images for fill levels and please comment chat before messaging

[Bvlgari Orom](https://imgur.com/a/bvlgari-orom-125ml-8z7qumo) 125ml (Approx 80-85+/125 ml) Tester Box - $240 Shipped

[Byredo Black Saffron Absolu](https://imgur.com/a/byredo-black-saffron-absolu-100ml-EWoml2g) 100ml Tester Box - $296 shipped

[Boss Bottled Beyond](https://imgur.com/a/boss-bottled-beyond-E5HgNoy) 100ml Full Pres - $76 Shipped

[Gucci Guilty EDT](https://imgur.com/a/gucci-guilty-FXrsA1K) 125ml No Pres - $36 Shipped ($25 add on to any order)

[Lattafa Khamra Qahwa](https://imgur.com/a/khamrah-twins-dkfdXd9) 100ml No Pres - $31 Shipped ($20 add on to any order)

Add-Ons:

[Xbue oud d'agar, angels elixir](https://imgur.com/a/xbue-addons-mbrA6Ho) 100ml - $10 for both

**\*\*Decants\*\*** Rough estimates of remaining ml. add $6 for shipping.

*Prefer to sell bundles A and B in bundles for the time being.*

[Bundle A](https://imgur.com/a/decant-bundle-Ov5fkUf): \~22ml total. total value: $98 Shipped. Take the entire bundle for $66 Shipped.

Amouage Reflection 45 1.8/2ml - $9

Initio Oud for Greatness 1.2/1.5ml - $4

Initio Atomic Rose 1.1/1.5ml - $4

Louis Vuitton Imagination 1.75/2ml $5

Louis Vuitton L'Immensite 1.6/2ml $5

Frederic Malle The Moon 1/1ml $10

Frederic Malle Musc Ravaguer 0.5/1ml $3

Bond No 9 New Haarlem 1/1.5 ml - $3.50

Ex Nihilo Brompton Immortals Extrait 1.9/2ml - $16

Matiere Premier Radical Rose Extrait 0.5/1ml - $2

Matiere Premier Vanilla Powder Extrait 0.8/1ml - $3

Swiss Arabian Vanilla 01 0.75/1ml - $2

Born To Stand Out Drunk Lovers 1/1ml - $3

Guerlain Neroli Outrenoir 0.8/1ml - $4

Creed Original Vetiver 2/3ml - $6

Creed Original Santal 2/3ml - $6

Creed Silver Mountain Water 1/3ml - $3

City Rhythm Line 2654 1/1ml 3.50

[Bundle B](https://imgur.com/a/decant-bundle-b-8vSjzAI) (4ml) Take it all for $8 + shipping

Paco Rabanne Invictus Victory Elixir 1/1ml

JPG Le Male Elixir 0.75/1ml

Prada Luna Rossa Black 1/1ml

Dior Sauvage Eau Savauge 1/1ml

Dior Homme Sport 0.75/1ml

By Kilian Back to Black 0.5/1ml

Bundles A+B = $75 Shipped

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

1 day ago$6.00active
1 day ago$3.00active
1 day ago$3.00active
1 day ago$240.00active
1 day ago$296.00active
1 day ago$76.00active
1 day ago$36.00active
1 day ago$37.00active
1 day ago$15.00active
1 day ago$10.00active
1 day ago$10.00active
1 day ago$11.00active
1 day ago$11.00active
1 day ago$16.00active
1 day ago$9.00active
1 day ago$9.50active
1 day ago$22.00active
1 day ago$8.00active
1 day ago$9.00active
1 day ago$8.00active
1 day ago$9.00active
1 day ago$10.00active
1 day ago$12.00active
1 day ago$12.00active
1 day ago$9.00active
1 day ago$9.50active
1 day ago$31.00active

Asking about Atomic Rose 1.5 ml · $10