Creed OG Santal
View listing12 hours ago
Near market · 1 comp
$1.86/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$186median ask · 3 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Creed OG Santal over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Creed OG Santal
View listing12 hours ago
Near market · 1 comp
$1.86/ml
Plus $6.00 shipping
Creed OG Santal
View listing12 hours ago
9% under market · 3 comps
$2.90/ml
Plus $6.00 shipping
Creed OG Santal
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$6.00/ml
Plus $6.00 shipping
Creed OG Santal
View listing1 day ago
15% under market · 2 comps
$4.40/ml
Plus $7.50 shipping
Creed OG Santal
View listing2 days ago
36% above market · 2 comps
$6.00/ml
Plus $10.00 shipping
Creed OG Santal
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$2.65/ml
Plus $7.00 shipping
Creed OG Santal
View listing2 days ago
20% above market · 3 comps
$3.40/ml
Shipping not stated
Creed OG Santal
View listing2 days ago
22% under market · 3 comps
$2.50/ml
Shipping not stated
Creed OG Santal
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$5.95/ml
Shipping not stated
Creed OG Santal
View listing3 days ago
Near market · 1 comp
$1.86/ml
Plus $6.00 shipping
Creed OG Santal
View listing5 days ago
10% above market · 3 comps
$3.20/ml
Plus $7.00 shipping
Creed OG Santal
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$2.65/ml
Shipping not stated
Creed OG Santal
View listing5 days ago
15% under market · 2 comps
$4.40/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Creed OG Santal | u/jravitz | 100 ml | full bottle used | $186.00 $1.86/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 1 comp | 12 hours ago |
Creed OG Santal | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $29.00 $2.90/ml Plus $6.00 shipping | 9% under market · 3 comps | 12 hours ago |
Creed OG Santal | u/palnajar3 | 3 ml | sample used | $12.00 $6.00/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 1 day ago |
Creed OG Santal | u/youme211 | 5 ml | decant | $22.00 $4.40/ml Plus $7.50 shipping | 15% under market · 2 comps | 1 day ago |
Creed OG Santal | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $30.00 $6.00/ml Plus $10.00 shipping | 36% above market · 2 comps | 2 days ago |
Creed OG Santal | u/Due-Adhesiveness9030 | 20 ml | decant | $53.00 $2.65/ml Plus $7.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Creed OG Santal | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $34.00 $3.40/ml Shipping not stated | 20% above market · 3 comps | 2 days ago |
Creed OG Santal | u/Illustrious_Theory13 | 10 ml | decant | $25.00 $2.50/ml Shipping not stated | 22% under market · 3 comps | 2 days ago |
Creed OG Santal | u/theshiniestbrighstar | 120 ml | partial bottle used | $250.00 $5.95/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 3 days ago |
Creed OG Santal | u/jravitz | 100 ml | full bottle used | $186.00 $1.86/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 1 comp | 3 days ago |
Creed OG Santal | u/NC-BST | 10 ml | decant used | $32.00 $3.20/ml Plus $7.00 shipping | 10% above market · 3 comps | 5 days ago |
Creed OG Santal | u/Clockmaker27 | 100 ml | full bottle new open box | CA$265.00 $2.65/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 5 days ago |
Creed OG Santal | u/youme211 | 5 ml | decant | $22.00 $4.40/ml Plus $7.50 shipping | 15% under market · 2 comps | 5 days ago |