Bvlgari Orom
View listing22 hours ago
25% under market · 1 comp
$4.00/ml
Shipping included
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$290median ask · 1 ask · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Bvlgari Orom over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Bvlgari Orom
View listing22 hours ago
25% under market · 1 comp
$4.00/ml
Shipping included
Bvlgari Orom
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$1.92/ml
Shipping included
Bvlgari Orom
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$4.80/ml
Plus $7.50 shipping
Bvlgari Orom
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$2.90/ml
Shipping included
Bvlgari Orom
View listing4 days ago
33% above market · 1 comp
$5.30/ml
Plus $8.00 shipping
Bvlgari Orom
View listing6 days ago
Near market · 1 comp
$4.80/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Bvlgari Orom | u/arabs_legend | 10 ml | decant | $40.00 $4.00/ml Shipping included | 25% under market · 1 comp | 22 hours ago |
Bvlgari Orom | u/palnajar3 | 125 ml | partial bottle used | $240.00 $1.92/ml Shipping included | Not enough comps yet | 2 days ago |
Bvlgari Orom | u/youme211 | 5 ml | decant | $24.00 $4.80/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 2 days ago |
Bvlgari Orom | u/ComprehensiveTower71 | 100 ml | full bottle new open box | $290.00 $2.90/ml Shipping included | Not enough comps yet | 4 days ago |
Bvlgari Orom | u/Advantageous01 | 10 ml | decant | $53.00 $5.30/ml Plus $8.00 shipping | 33% above market · 1 comp | 4 days ago |
Bvlgari Orom | u/youme211 | 5 ml | decant | $24.00 $4.80/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 6 days ago |
Bvlgari Orom
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$2.50/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Bvlgari Orom | u/RstyKnfe | 2 ml | sample used | $5.00 $2.50/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 5 days ago |