Parfums de Marly
Althaïr Exclusif
“Althair Exclusif — 125ml — Tester — VERY LIMITED STOCK — $330”
$330.00
$2.64/ml
7% under market · 3 comps · low confidence
Message about this bottleParsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Parfums de Marly
“Althair Exclusif — 125ml — Tester — VERY LIMITED STOCK — $330”
$330.00
$2.64/ml
7% under market · 3 comps · low confidence
Message about this bottle$175.00
$3.50/ml
Near market · 7 comps · medium confidence
Message about this bottle$235.00
$2.35/ml
Near market · 1 comp · low confidence
Message about this bottle$170.00
$3.40/ml
Near market · 1 comp · low confidence
Message about this bottle$160.00
$3.20/ml
Near market · 1 comp · low confidence
Message about this bottle$225.00
$2.25/ml
4% under market · 1 comp · low confidence
Message about this bottle$245.00
$2.45/ml
Near market · 3 comps · low confidence
Message about this bottle$165.00
$3.30/ml
12% above market · 2 comps · low confidence
Message about this bottle$170.00
$3.40/ml
11% above market · 2 comps · low confidence
Message about this bottleChristian Provenzano
Full-bottle equivalent $379.31. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $379.31. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“Christian Provenzano Sirocco — 100ml — Test Sprayed — $275”
$275.00
$3.79/ml
Near market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleCompared per remaining ml with other partial bottles
$120.00
$1.60/ml
Near market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleGuerlain
“L'Homme Idéal EDP — 100ml — Vintage — 99/100ml — $160”
$160.00
$1.62/ml
Near market · 1 comp · low confidence
Message about this bottle**Althair Exclusif — 125ml — Tester — VERY LIMITED STOCK — $330**
**Santal 33 — 50ml — Full — $175** **Violette 30 — 100ml — Full — $235** **Thé Noir 29 — 50ml — Clear Label — Full — $170** **Ylang 49 — 50ml — Full — $160** **Fleur d’Oranger 27 — 100ml — Full — $225** **Another 13 — 100ml — Full — $245** **Bergamote 22 — 50ml — Full — $165**
**Aventus — 50ml — BNIB Sealed — $170**
**Sedley — 125ml — Partial — $170**
**Christian Provenzano Sirocco — 100ml — Test Sprayed — $275**
**Kilian Intoxicated — Full — $120**
**Diptyque Vetyverio — 75ml — New — $120** **L'Homme Idéal EDP — 100ml — Vintage — 99/100ml — $160**
Cover: [https://imgur.com/a/edf0yY9?s=wa](https://imgur.com/a/edf0yY9?s=wa) Album: [https://drive.google.com/drive/folders/11wz6jdI9hOTnNHCZwKC1rHFSU731ZJqs?ths=true](https://drive.google.com/drive/folders/11wz6jdI9hOTnNHCZwKC1rHFSU731ZJqs?ths=true)
📦 **ALL PRICES SHIPPED**
💳 PayPal F&F • Venmo • Zelle • Cash App • Apple Pay ❌ No G&S ❌ No Trades
Insurance available upon request for $1 per $100.
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
Asking about Intoxicated · $120