Guerlain L'Homme Idéal EDP
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$0.79/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$160median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Guerlain L'Homme Idéal EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Guerlain L'Homme Idéal EDP
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$0.79/ml
Shipping not stated
Guerlain L'Homme Idéal EDP
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$3.00/ml
Plus $7.50 shipping
Guerlain L'Homme Idéal EDP
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$1.62/ml
Shipping included
Guerlain L'Homme Idéal EDP
View listing2 days ago
7% under market · 3 comps
$1.90/ml
Shipping not stated
Guerlain L'Homme Idéal EDP
View listing2 days ago
26% under market · 3 comps
$1.55/ml
Shipping not stated
Guerlain L'Homme Idéal EDP
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$1.40/ml
Plus $6.00 shipping
Guerlain L'Homme Idéal EDP
View listing3 days ago
26% above market · 3 comps
$2.40/ml
Plus $6.00 shipping
Guerlain L'Homme Idéal EDP
View listing4 days ago
Near market · 1 comp
$1.62/ml
Shipping included
Guerlain L'Homme Idéal EDP
View listing5 days ago
14% above market · 3 comps
$2.10/ml
Shipping not stated
Guerlain L'Homme Idéal EDP
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$3.00/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Guerlain L'Homme Idéal EDP | u/YahSai | 100 ml | partial bottle used | $55.00 $0.79/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 1 day ago |
Guerlain L'Homme Idéal EDP | u/youme211 | 5 ml | decant | $15.00 $3.00/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 1 day ago |
Guerlain L'Homme Idéal EDP | u/Jayyy_Knows | 100 ml | full bottle used | $160.00 $1.62/ml Shipping included | Near market · 1 comp | 1 day ago |
Guerlain L'Homme Idéal EDP | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $19.00 $1.90/ml Shipping not stated | 7% under market · 3 comps | 2 days ago |
Guerlain L'Homme Idéal EDP | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $15.50 $1.55/ml Shipping not stated | 26% under market · 3 comps | 2 days ago |
Guerlain L'Homme Idéal EDP | u/uoenoMeh | 30 ml | decant | $42.00 $1.40/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 3 days ago |
Guerlain L'Homme Idéal EDP | u/fragdelta | 10 ml | decant | $24.00 $2.40/ml Plus $6.00 shipping | 26% above market · 3 comps | 3 days ago |
Guerlain L'Homme Idéal EDP | u/Jayyy_Knows | 100 ml | full bottle used | $160.00 $1.62/ml Shipping included | Near market · 1 comp | 4 days ago |
Guerlain L'Homme Idéal EDP | u/Equivalent_Error6426 | 10 ml | decant | $21.00 $2.10/ml Shipping not stated | 14% above market · 3 comps | 5 days ago |
Guerlain L'Homme Idéal EDP | u/youme211 | 5 ml | decant | $15.00 $3.00/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 5 days ago |