Le Labo Fleur d'Oranger 27
View listing10 hours ago
Not enough comps yet
$3.50/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$230median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Le Labo Fleur d'Oranger 27 over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Le Labo Fleur d'Oranger 27
View listing10 hours ago
Not enough comps yet
$3.50/ml
Plus $6.00 shipping
Le Labo Fleur d'Oranger 27
View listing14 hours ago
11% under market · 1 comp
$2.82/ml
Shipping included
Le Labo Fleur d'Oranger 27
View listing1 day ago
4% under market · 1 comp
$2.25/ml
Shipping included
Le Labo Fleur d'Oranger 27
View listing4 days ago
13% above market · 1 comp
$3.18/ml
Shipping included
Le Labo Fleur d'Oranger 27
View listing4 days ago
4% above market · 1 comp
$2.35/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Le Labo Fleur d'Oranger 27 | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 10 hours ago |
Le Labo Fleur d'Oranger 27 | u/MechanicWestern1653 | 50 ml | partial bottle used | $120.00 $2.82/ml Shipping included | 11% under market · 1 comp | 14 hours ago |
Le Labo Fleur d'Oranger 27 | u/Jayyy_Knows | 100 ml | full bottle | $225.00 $2.25/ml Shipping included | 4% under market · 1 comp | 1 day ago |
Le Labo Fleur d'Oranger 27 | u/MechanicWestern1653 | 50 ml | partial bottle used | $135.00 $3.18/ml Shipping included | 13% above market · 1 comp | 4 days ago |
Le Labo Fleur d'Oranger 27 | u/Jayyy_Knows | 100 ml | full bottle | $235.00 $2.35/ml Shipping included | 4% above market · 1 comp | 4 days ago |